Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 18:39

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 200 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Kelione i save ....
StandartinėParašytas: 2010-03-14 02:46 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 20:00
Pranešimai: 2125
Ar pastebėjote, kad atėjus pavasariui net apie rimtus dalykus norisi kalbėti kažkaip lengviau? Štai kad ir laikas – jis eina, bėga arba teka tarsi upė. O pavasarį – lekia net pasišokinėdamas. Gal todėl šiandien šiek tiek sunku patikėti, kad praėjo jau 20 metų nuo tų dienų, kai nepaprastai norėjome laisvės ir troškome, kad pasaulis mus išgirstų, suprastų ir palaikytų. Regis, per šį laiką ne itin pasikeitėme. Kartais atrodo, kad praeityje kai kas buvo geriau ir gražiau. Ir tai natūralu, nes taip surėdyta mūsų atmintis: ji dažniausiai linkusi išsaugoti tai, kas buvo gera.

"Idiotiesa"

_________________
Geriau uždegti bent vieną žvakę, negu keikti tamsą...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kelione i save ....
StandartinėParašytas: 2010-04-12 14:30 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-08-02 16:32
Pranešimai: 2293
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius.S
Mano draugija

Kieme, saulei juoktis pradėjus,
Įsmeigiau aš kaulą, abrikoso...
Pasėjau savo mintį ir vaikystę.

Daug lepinau aš jį, skaičiau jam pasakas,
Patarimų negailėjau.
Supratom ir auginom vienas kitą,
Dėkojom ir vaišinom kas ko negailėjo.
Kitiems užuojautas,
Draugystės vijas dalinom.

Tapau kaip jis...
Tik vietoje šakų,
Pas mane daugelis draugų...

Pražystu kartą į metus...
Subrandinu daug vaisių,
Kuriuos gausiai dalinu,
Trokštantiems naujų draugų...


Giedrius Skiecevičius

_________________
Dviračių meistras, reikia remonto, patarimo? PM arba 861178461


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kelione i save ....
StandartinėParašytas: 2010-04-28 14:52 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-08-02 16:32
Pranešimai: 2293
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius.S
***Snaudžianti kregždė***


Ššš nežadink jos...
Tariau radęs ją šalia...

Susigėdusi sapne,
Kvietė paskraidyti,
Man šalia...


Vėjo išklausyta,
Pažadus slaptus tesėjo,
Mėlynus drugelius dabojo...


Miegojo ji ramiai,
Iki kol pažadinau,
Kuždesiu švelniu...
Nurimk kregžde mėlynoji,
Visad būsiu šalia...



Giedrius Skiecevičius

p.s Mano eilėraščius naudokit TIK geriems tikslams ;) (t.y kai prisidirbat, o gėlės ir šokoladas - nepadeda) supratot žodžiu ;)

_________________
Dviračių meistras, reikia remonto, patarimo? PM arba 861178461


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kelione i save ....
StandartinėParašytas: 2010-05-09 23:34 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-08-02 16:32
Pranešimai: 2293
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius.S
Brangūs žmonės, tai mano "paskutinis" postas norėčiau paprašyti: neapleiskit šios temos, neleiskit jei nugrimsti užmaštin. Ši tema man brangi kita prasme, ji turi savo istoriją, nuotaiką. Tikrai manau, kad daugelis kažką rašot ar rašėt nepatingėkit raštelkit laikas nuo laiko.


Ta proga pirmasis mano eilėraštis forume.

Giedrius.S rašė:
Upė

Krentančio paukščio plunksnelės,
Išalkusio vaiko dvejonės,
Pasaulio išdžiuvusios upės...
Teka gėrio vagotom vilkstim,
Nešasi baimės su juoku rašytas eiles,
Šaliku surištas nenaudėlio rankas...
Priima upė visus, baltus ir kvailus,
Kreivus, bei žalius,
Susirenka, suplaka ir paleidžia atgal
Į bekraštes Pasaulio platybes...

Giedrius Skiecevičius.




Giedrius.

_________________
Dviračių meistras, reikia remonto, patarimo? PM arba 861178461


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kelione i save ....
StandartinėParašytas: 2010-05-27 11:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-05-17 19:03
Pranešimai: 3
Miestas: Panevėžys
Vardas, Pavardė: Eglė
Flower In The Desert

by Loki

This happened many many summers ago.

There was a young flower in the desert where all was dry and sad looking...It was growing by itself...enjoying every day...and saying to the sun "When shall I be grown up"? And the sun would say "Be patient"---Each time I touch you,you grow a little"...And she was so pleased.Because she would have a chance to bring beauty to this corner of sand...And this is all she wanted to do---bring a little bit of beauty to this world.

One day the hunter came by---and stepped on her.---She was going to die---and she felt so sad.Not because she was dying ---but because she would not have a chance to bring a little bit of beauty to this corner of the desert.

The great spirit saw her, and was listening.---Indeed,he said ...She should be living...And he reached down and touched her---and gave her life.

And she grew up to be a beautiful flower...and this corner of the desert became so beautiful because of her.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kelione i save ....
StandartinėParašytas: 2010-06-01 18:03 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-08-02 16:32
Pranešimai: 2293
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius.S
Pasaka vaikams

Autobusu stotele.

Karta, pasaulio pakrasty stovejo sena, nuosali autobusu stotele. Salia tos stoteles puikavosi nepaprastai zalia pieva. Toje pievoje gyveno daugybe pauksteliu ir mazu vabaliuku. Viena diena pievos gyventojus staiga uzklupo baisi audra, kuri niokodama artinosi prie zaliosios pievos. Visi pauksteliai puole sleptis uz pievos smilgu stagaru, bet negalestingas vejas juos akimirksiu islauze, tada varksai padarai slepesi po augalu lapais, bet lietus juos greit prie zemes priplojo. Kai nebeliko kur sleptis, zylute sucirskus nuvede visus prie senos apleistos autobusu stoleles. Ten veja sustabde storos muro sienos ir lietu stogas nuvijo salin. Audrai ipusejus persigandus mama boruze verke gailiai, mat vienas is simto jos vaikuciu zaliojoj pievoj liko. Tuoj kregzdute drasuole, savanore atsirado, nebijojo ji nei vejo nei lietaus, isskrido ji per audra boruzeles parsinesti. Ilgai ji skraidzius su audra baisia kovojus, rado ant mazo trauklapio lapelio, suslapusia ir nusilpuse vientaske boruzele. Parnese atgal pas mama. Mama susylde, pamaitino ja, o kregzdei dar ilgai dekojo ir i svecius vis kviete. Audra praslinko kaip ir atejus, o gyvenimas zaliojoje pievoje vel tesesi kaip po senovei...

Giedrius Skiecevicius

_________________
Dviračių meistras, reikia remonto, patarimo? PM arba 861178461


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kelione i save ....
StandartinėParašytas: 2010-06-03 21:12 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-01-15 20:52
Pranešimai: 334
As ne baikeris,ne viena aprangos detale neturi trukdyti vejo aptakumui. Aptemptas odiniu skafandru as guliu nepatogioje padetyje, isispaudes visu kunu i ikaitusi monstra, ir matau pries save tik labai siaura trasos ruoza, as isitempes, jauciu adrenalino antpludi, as jauciu veja, as jauciu jega, kuria esu linkes pazaboti, manes laukia lenktynes... Lenktynes su veju... Greitis... O Greitis tiesiog praranda prasme, vaizdas veluoja apie 0,5 s, tokiame greityje smegenys tiesiog nesugeba apdoroti, akimis suvokiamo vaizdo be velavimo. As zinau, kad turiu tik sesias pavaras ir 150 arklio galiu, bet man daugiau nieko ir nereikia, as ziuriu tik i prieki, jauciu kaip vejas kviecia i dvikova... Dar sekunde ir startas, kunas tampa kelis kartus sunkesnis.... nuo pagreicio... adrenalinas ima plusti... Stai ilgai laukta pabaigos pradzia...Pirma pavara 110 Km/h...Sunku isivaizduoti? ... Trys simtai dvidesimt penki. Trys simtai dvidesimt sesi. Trys simtai dvidesimt septyni. Perskaitykite tai garsiai. Tiek laiko as uztrunku isibegedamas iki simto. Nebandykit manes stabdyti, tai ne pirma karta bando padaryti faraonai, sėdintys krumuose, isikibe i savo radarus. Jie manes paprasciausiai nespeja pastebeti, as esu per greitas, as gyvenu kitoje erdveje, greicio ir adrenalino erdveje, kuri kitiems yra nepasiekiama...Jokiu pasaliniu minciu tik kelias, sportbaikas, vejas ir as, laiko pojutis isnyksta pasiekus 200 km/h, kas buna toliau negaliu pasakyti...nes tai tiesiog reikia patirti...Gal tai Nirvana...Hmmm nezinau...esu visiskai saltas ir bejausmis... Noretum isbandyt? Deja...
As negaliu ko nors pavezti. Net ir labai noredamas, nesugebeciau to padaryti - turiu vienintele sedyne, kurioje sedziu pats. Tikri sport baikai - vienisiu likimas. Tai greicio ir kaifo gaminimo masina. Ne vienas automobilis nesuteiks jums malonumo suprasti, kad alkoholis ir narkotikai - meslas, o tikro greicio niekada nepajusi sededamas ant odinio fotelio.
Gyvenimas ant motociklo pavirsta rulete, sugebancia issisukti iki 290 km/h. Ar kada zaidete tokius zaidimus?
Subtilus reikalas. Kaip su moterimi. Kvaila pasakoti, kol pats neisbandei isdavikisko smeliuko posukyje, vidury kelio uzsislepusios klastingos duobes, kvailo idioto važiuojančio BMW-328, kuris bando kazka irodyti, spausdamas tave i priesingo eismo juosta. Tauciau tavo privalumas pagreitis... jei nori pabegti nuo isoriniu minciu, jei nori pabegti nuo ikyriu BMW ar MB tiesiog pasuki aksceleratoriu ir tau jie visi tampa nebeidomus... Lieki tik tu ... vejas ir tavo plieninis zirgas, kuris tau yra brangiausias pasaulyje....
Reikia nors kartą nukristi, kad suprastum šio žaidimo prasme ir tasykles


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kelione i save ....
StandartinėParašytas: 2010-06-04 09:38 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Gyvenk greitai, mirk jaunas. Bet iš tokių mažai naudos visuomenei, nes kai išsitaško avarijoj, tam odiniam skafandre beveik nelieka sveikų organų donorystei :evil: Tik papildomas vargas gaisrininkams grandyti mėsas ir kraują.
Gintass gali papasakoti, kaip nukabinėjo kiaušus nuo troleibuso (?) rato.

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kelione i save ....
StandartinėParašytas: 2010-06-04 14:07 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 20:00
Pranešimai: 2125
Pirmadienis, mano atostogu pradzia, laisvas tik viena savaite, kaip gera dingti is cia...
Antradieni pamaciau ja pleže, stovejau, ziurejau, ji pasisuko ir syptelejo man.
Treciadieni jos nemaciau, tikiuosi kad rytoj ji vel sugrys.
O tada, tai buvo ketvirtadieni- laime atsisuko i mane – ji stovejo viena , as priejau paklausiau vardo- niekad nemaniau kad man taip atsitiks. Tik per septynias dienas – simtus dienu ir ilgiau liks sis prisiminimas...
Noreciau , kad penktadienis truktu per amzius- as priglaudziau ja prie saves , neiskesciau ja cia palikes.
Sestadienis tik 24 valandos ...
O ne, sekmadieni gryztu namo toks liudnas liudnas ir vienisas....

J.Deacon

_________________
Geriau uždegti bent vieną žvakę, negu keikti tamsą...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kelione i save ....
StandartinėParašytas: 2010-06-08 22:25 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-01-15 20:52
Pranešimai: 334
http://www.youtube.com/watch?v=5AfTl5Vg73A eh :D :smt006


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kelione i save ....
StandartinėParašytas: 2010-06-16 15:39 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 20:00
Pranešimai: 2125
... pasilik, padėk man užbaigt dieną ir jeigu tu nieko prieš išgersim butelį vyno, pasilik, gal taip ir bus, nes noriu suprast kas už tų akių - vidurnakčio mėlis, žibantis auksu, šaltai geltonas menulis... Pabundu, žvelgiu ryto akim, nustembu tave radęs šalia, bandau prisimint tavo vardą, atrasti atsisveikinimo zodzius, ryto įsipareigojimus...

_________________
Geriau uždegti bent vieną žvakę, negu keikti tamsą...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kelione i save ....
StandartinėParašytas: 2010-06-16 18:26 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-05-26 21:11
Pranešimai: 42
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Julijus
Gyvenimas

Tu užsimerk…Įsiklausyk…
Girdi? Gražu..Aš sutinku…
Pabūk šalia ir paklausyk..
Tyloj garsų yra…
Įsiklausyk..Mokėki tik klausyt…
Dabar tu pažiūrėk aukštyn…
O debesų gražumas…
Matai ten paukštis..
O ten pasaulio kraštas…
Matai viską ką nori pamatyt…
Tik reik norėt…
Tik reik suprasti…Ir norėti…
Gyventi…
Pasieksi ką norėsi…
Aš tikiu…Tik reik gyvent..
Tik nesustot..Gyvent..


Žemyna Mačiukaitė

_________________
Let's focus on the unattainable!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kelione i save ....
StandartinėParašytas: 2010-06-23 14:14 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-10-13 21:56
Pranešimai: 217
Miestas: Kaunas
"Esi pasiruošusi ar ne, kada nors ateis galas. Daugiau nebebus saulėtekių, nebus minučių, valandų ar dienų. Viskas, ką rinkai, branginai ar pamiršai, atiteks kažkam kitam. Tavo turtai, šlovė ir laikina galia susitrauks negrįžtamai. Ir nebebus svarbu, kas priklausė tau ar kam tu buvai skolinga. Tavo nepasitenkinimas, nuoskaudos bei nusivylimai pagaliau dings. Taip pat baigsis ir tavo viltys, ambicijos, planai ir reikalų sąrašai. Kažkada atrodę tokie svarbūs laimėjimai ir praradimai visiškai išnyks.

Ir visiškai nesvarbu, iš kur esi kilęs ar kurioje tako pusėje gyvenai pabaigoje. Ir visiškai nesvarbu, buvai graži ar tiesiog nuostabi. Net tavo lytis ar odos spalva bus nereikšminga.

Tad kas bus svarbu? Kaip bus matuojama tavo dienos vertė?

Svarbu bus ne ką nupirkai, o ką pastatei, ne ką gavai, bet ką davei. Svarbu bus ne tavo pasisekimas, o tavo pasiaukojimas. Svarbu bus ne tai, ko išmokai, o tai, ko išmokei. Svarbu bus kiekvienas sąžiningumo, užuojautos, drąsos ar pasiaukojimo veiksmas, kuris įkvėpė, paskatino ar padrąsino kitus sekti tavo pavyzdžiu. Svarbu bus ne tavo kompetencija, o tavo charakteris. Svarbu bus ne tai, kiek žmonių pažinojai, bet tai, kiek žmonių gedės tavęs netekus. Svarbu bus ne tavo prisiminimai, o prisiminimai žmonių, kurie tave mylėjo. Svaru bus kiek ilgai ir už ką būsi kažkieno prisimenama..

Svarbaus gyvenimo niekas nenugyvena atsitiktinumo dėka. Tai ne atsitiktinumų, o pasirinkimo reikalas.

Aš prašiau išminties, o gyvenimas man davė problemas, kad jas įveikdamas mokyčiaus. Aš prašiau turtų, o gyvenimas man davė jėgas ir protą, kad galėčiau dirbti. Aš prašiau sugebėjimo skristi, o gyvenimas man skyrė kliūtis, kad jas įveikčiau. Aš prašiau meilės, o gyvenimas man siuntė žmones, kuriems aš galėjau padėti įveikti jų problemas. Aš prašiau gerovės, o gyvenimas davė man galimybes. Aš negavau nieko, ko prašiau, bet gavau viską, ko man reikėjo.Gyvenu be baimės, drąsiai sutinku kliūtis, bandysiu įrodyt, kad galiu jas įveikti "


P.S. Deja, nežinau šaltinio

_________________
Ką gali vienas žmogus duoti kitam be šilumos lašo? Ir kas gali būti daugiau už šilumos lašą? E. M. Remarkas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kelione i save ....
StandartinėParašytas: 2010-06-29 19:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-06-27 14:50
Pranešimai: 2
Vardas, Pavardė: Jurgis Kazickas
gytiSkucia rašė:
Ar pastebėjote, kad atėjus pavasariui net apie rimtus dalykus norisi kalbėti kažkaip lengviau? Štai kad ir laikas – jis eina, bėga arba teka tarsi upė. O pavasarį – lekia net pasišokinėdamas. Gal todėl šiandien šiek tiek sunku patikėti, kad praėjo jau 20 metų nuo tų dienų, kai nepaprastai norėjome laisvės ir troškome, kad pasaulis mus išgirstų, suprastų ir palaikytų. Regis, per šį laiką ne itin pasikeitėme. Kartais atrodo, kad praeityje kai kas buvo geriau ir gražiau. Ir tai natūralu, nes taip surėdyta mūsų atmintis: ji dažniausiai linkusi išsaugoti tai, kas buvo gera.

"Idiotiesa"

Taip pastebėjau, kuo labiau artėja vasara, tuo labiau keičiasi požiūris į rimtus dalykus.

_________________
skolu pirkimas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kelione i save ....
StandartinėParašytas: 2010-07-27 01:29 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-08-02 16:32
Pranešimai: 2293
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius.S
Radau keletą minučių sau. Ramaus skaitymo, tylios nakties visiems.

***Iš kažkur aukščiau******

Dangaus skliaute apuokui švilpiant,
Laukuos kregždės aidui atsakančiai giedant,
Medžiuos vorams supynes pinant,
Ilgakasės merginos, giedodamos supas...

Po gamtos lapu išaugintu.
Kurmis žabalas, klausydamas rausia,
Dangus rymodamas laukia,
Mano ilgai laukto balso...

Vis laukia....
Daugus tylėdamas laukia...

Jausmų paslaptingų
Ir prierašo,prie jų,
Nuo kur?...
Dangus turi tikėti
Tavim...



Giedrius Skiecevičius.

_________________
Dviračių meistras, reikia remonto, patarimo? PM arba 861178461


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 200 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 19 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai