Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-29 09:49

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 75 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Dviratis darbe
StandartinėParašytas: 2009-03-30 19:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-05-01 20:57
Pranešimai: 1096
Sąžiningai išsikuičiau po visą forumą, bet neradau jokios panašios temos. O pasigirt norisi. :mrgreen:
Tai va, šiandien atidariau sezoną pavadinimu "Su dviračiu - į darbą". Šiaip gal nieko ypatingo, tik man iki darbo 15 km. Aišku, atvariau 7.30 - kad tik niekas nepamatytų manęs ir mano transporto (žinom daugumos lietuvių požiūrį - ai nugi durnas visiškai ... ). Pamatė keletas vistik, bet reakcijos nulis. :roll:
O geriausia buvo, kai po darbo mane jau su dviratine apranga užmatė bosas (o aš labiausiai ir nenorėjau, kad jis pamatytų, dar iš darbo išmes). :lol: Taigi dabar ir pasigirsiu: būtent boso paliepimu gavau atskirą kambariuką laikyti dviračiui ir aprangai. :!: :mrgreen:
Kartais visai gerai būt vienintele dviratininke mergina Kėdainiuose.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviratis darbe
StandartinėParašytas: 2009-03-30 19:25 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Aš kaupiu drąsą pas direktorių žygiuoti prašyti patalpos rakinamos dviračiui laikyti :roll: , tavo pavyzdys paskatinantis :wink:

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviratis darbe
StandartinėParašytas: 2009-03-30 19:32 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 22:41
Pranešimai: 1429
Miestas: Kaunas
Skype: dinuxlt
Vardas, Pavardė: Dainius, Sakalinskas
Prieš du turbūt metus į darbą su dviračiu važinėjau. Šiais metais jaučiu irgi reikės kažką daryti jei ir toliau tokie finansai bus.
Jokių neigiamų emocijų nesulaukiau.
Ana savaite ir dar šiandiena su dviračiu buvau nulėkęs į darbą (nors atostogos, bet aš esu "vienintelis" kuris tai gali atlikti) taipogi jokiu neigiamu emociju ;)

PS: mano padalinio direktorius yra krikštatėvis (beroc) jaunojo lenktynininko (užkrito dabar pavardė) kur į varžybas su diedukų atvažiuoja. Dar ir apie jį kartais tenka išgirsti kokių naujienu :)

_________________
Merida Sport 100 custom


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviratis darbe
StandartinėParašytas: 2009-03-30 19:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-05-01 20:57
Pranešimai: 1096
Aš su autobusu per dieną pravažinėju beveik 10 Lt. :roll: Per mėnesį gera sumelė susitaupys.
Tai Kaunas, Vilnius maždaug jau pripratę ir prie dviratininkų normalių su aprangom, ir prie dviratininkų, važinėjančių į darbą, o įsivaizduokit, aš tai vienintelė dviratininkė per visą 34 tūkst. gyventojų miestą esu. Tai dar didesnė atrakcija visiems negu ateiviai su trim galvom. Žmonės užsižiopsoję vos ne į stulpus lipa. Na, aišku pagarba iš vairuotojų man irgi atitinkama (apranga daro savo), negaliu skųstis.
Šiaip bosas tai neprašomas patalpą davė. :roll: Prieš tai viena kolegė irgi neprašoma savo kabinetą dviračiui laikyt pasiūlė - tai Carrera pas ją šiandien ir prabuvo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviratis darbe
StandartinėParašytas: 2009-03-30 19:49 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-08-02 16:32
Pranešimai: 2293
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius.S
Aš ryt pagaliau baigsiu tvarkyti dviratuką savo - startūškę. Rišiu prie megos įėjimo centrinio su 3 spynom, prieš kameras. :) Stovės dviratukas po 14h tikiuosi niekas nepasiskolins :) Dėl atstumo km dar reiks pamatuoti, bet bus viena įkalnė žiauroka ir iilllgaa.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviratis darbe
StandartinėParašytas: 2009-03-30 19:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008-10-08 16:15
Pranešimai: 35
Miestas: Kaunas
Skype: vytautas.kaziukonis
Vardas, Pavardė: Vytautas
:smt006

as irgi laiko taupymo saskaita, sia vasara vaziavimus i darba panaudosiu kaip dviracio treniruotes :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviratis darbe
StandartinėParašytas: 2009-03-30 20:04 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-30 20:05
Pranešimai: 502
Miestas: Kaunas
Skype: stanislt
Vardas, Pavardė: Tadas
as praeita vasara irgi i darba varinedavau... tai dvirati palikinedavau prie budetojo darbovietes pastates i laikikli [ir priseges "SUPER DUPER ULTRA senukai" spyna] arba i valgomaji vezdavau imones:)... tai budavo dienomis kartais ir vietos ten nebudavo... kaip siais metais bus neaisku, bet speju reiks ieskot vietos [valgomaji panaikino, o prie budetojo baisu]

Pakolkas neturiu kur namie laikyt jo :) [zmona nelaidzia i troba nest... tai laukiu kol sklepa pasiruosim] .... dzysas kraist... laukia uosvijoj atremtas vaikelis... kada as vel ant jo pajosiu :):):)

_________________
Kross Hexagon V6 jau turi kitą šeimininką. O aš pradedu naujo paieškas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviratis darbe
StandartinėParašytas: 2009-03-30 20:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008-07-27 09:44
Pranešimai: 420
Miestas: Laikėnuojė Lietovuos suostėnė
As irgi mintis vystau i darba su dviraciu vaziuoti, bet abejoju, ar kasnors duos patalpa jam laikyt, i serverine istumsiu ir bus saugiau nei pas dieva pasonej.

_________________
Life's too good, I'm untouchable


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviratis darbe
StandartinėParašytas: 2009-03-30 20:50 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-04-28 10:25
Pranešimai: 322
Miestas: Liverpool
Skype: mevvix
TedisLT rašė:
Pakolkas neturiu kur namie laikyt jo :) [zmona nelaidzia i troba nest... tai laukiu kol sklepa pasiruosim] .... dzysas kraist... laukia uosvijoj atremtas vaikelis... kada as vel ant jo pajosiu :):):)


Paklausė: arba jis - arba aš?? :lol:

_________________
Laisvėn, Su vėju, Aš ateinu. Ramybės.., kupina širdim, Orą geriu
Dar daug… Akimirkų, Atneš mums Jis, Jo vardas: Dviratis…


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviratis darbe
StandartinėParašytas: 2009-03-30 20:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008-07-27 09:44
Pranešimai: 420
Miestas: Laikėnuojė Lietovuos suostėnė
Pavojinga taip klaust velomano :D

_________________
Life's too good, I'm untouchable


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviratis darbe
StandartinėParašytas: 2009-03-30 21:21 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-29 14:10
Pranešimai: 408
Miestas: Kaunas/Vilnius
Skype: kristute_k
Šiemet bandysiu ir aš į darbą važinėti su dviračiu. Ryt pabandysiu laiką "pasimatuoti" iki darbo, žiūrėsiu kaip seksis :) direktorė sakė, kad leis į vidų įsivežti, tai kodėl gi nepabandžius. Tik pakol kas nelabai įsivaizduoju, kur jis ten tilps, nes pas mus vietos ne per daugiausiai... Pagrindiniai minusai, tai nemaža įkalnė pakeliui į darbą (ir paskui ne blogesnė iš jo grįžtant) ir tai, kad nuvažiuosiu visa sukaitus (bent pirmus sykius tai tikrai).

_________________
1000 mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviratis darbe
StandartinėParašytas: 2009-03-30 21:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-12-20 21:59
Pranešimai: 651
Reikia pirkt 5 metrus pacio storiausio lenciugo is senuku, ji dalinti i 5 dalis, pirkti 5 spynas (tokias po 3.5kg). Ideti dvirati i stova ( geriau i toki kuris imuritas ir asfalta ) tada imti grandine apraizgyti taip, kad pats dievas nesipainiotu ir sumontuoti spynas. Tada nufotografuoti, viena nuotrauka deti i "nesamoniu kampeli" kita i cia.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviratis darbe
StandartinėParašytas: 2009-03-30 21:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-05-01 20:57
Pranešimai: 1096
Nežinau, ar matysis:
Paveikslėlis
Prie darbo beveik kasdien stovi toks visiškas š... dviratis, stovas priveržtas prie šaligatvio, dviratis su grandine ir spyna - prie stovo. Bet grandinė tik viena. :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviratis darbe
StandartinėParašytas: 2009-03-30 21:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008-10-08 16:15
Pranešimai: 35
Miestas: Kaunas
Skype: vytautas.kaziukonis
Vardas, Pavardė: Vytautas
Na man irgi pagrindine problema, kad darbe dusho nera, o nuo pramones iki aleksoto kol atminsiu, tai teks i kalna pakociot. Vezhtis rubus kitus kuprinej ? Gal kas praktikos daugiau turit, tai pasidalinkit :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviratis darbe
StandartinėParašytas: 2009-03-30 22:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-05-01 20:57
Pranešimai: 1096
Jei darbe yra WC, tai šiaip jau turi būt ir kriauklė. O jos visai užtenka nusipraust. Nu ir viskas ok., varai su dviratiniais rūbais, darbe turi normalius, nusiprausi (aišku ne tik veidą :roll: ), persirengi. Aš tai taip ir darau, nes atmint 15 km kad ir lygiu keliu nesuprakaitavus bent jau man neįmanoma. Tik užknisa, kad daug rūbų reik tokiu oru, vasarą tai kas - pora rūbų darbe + trumpa dviratinė apranga.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 75 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 17 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai