Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-04-19 17:49

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 42 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2009-05-03 13:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-04-27 22:23
Pranešimai: 175
Kazka ne taip supratai, manes sita problema nekankina, as tiesiog pamaciau ja ir informavau jus, nes zinau tokiu atveju, kad perveda pinigus (lietuviai), kad sita "antivirusine" isvalytu kompiuteri.
Jus turbut galvojate, kad as pasigavau sita virusa ir bandau ji pasalinti is kompiuterio...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-05-03 14:02 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Norėjau pasakyti, kad normaliai (ne paranojiškai) saugantis su tokiais dalykais nesusiduriama. Na o jeigu pamatei viename iš savo kompų tokį reikalą, vadinasi problemų su kompu yra?
Pvz nei mano, nei mano skyriaus kompuose tokie dalykai nepasirodo.
Aišku, labai gerai, kad parašai ir perspėji apie tokius siurprizus kitus. Iš tavo užvestos temos tikiuosi pasimokys daug kas. Dėkui tau už tai :wink:

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-05-04 13:58 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-31 00:18
Pranešimai: 3731
Miestas: Kaunas
Galiu paliūdyti, kad atidarinėjant per Internet Explorer, kartais meta trojaną. Paskambinau į parduotuvę, sakė susitvarkys :)

_________________
hydraepic.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-05-04 14:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-04-30 14:11
Pranešimai: 2
Pas zmogu nebent problema tokia kad jis IE naudoja o ne Mozilla. Kazin ar tai problema, tai tiesiog poziurio reikalas.
Trojanas tikrai yra isiveles i ju puslapi. Su IE pasiulo praskanuoti PC ir atsisiusti tam tikra prieda. Vartotoju kompai cia ne prie ko. Dviratistau reiketu tvarkytis su savo serveriu, jei nenori kad i ju saita ilgainiui pradetu uzeidineti tik mozilla naudojantys, t.y. kol kas vis dar mazuma.


Kestis rašė:
Norėjau pasakyti, kad normaliai (ne paranojiškai) saugantis su tokiais dalykais nesusiduriama. Na o jeigu pamatei viename iš savo kompų tokį reikalą, vadinasi problemų su kompu yra?
Pvz nei mano, nei mano skyriaus kompuose tokie dalykai nepasirodo.
Aišku, labai gerai, kad parašai ir perspėji apie tokius siurprizus kitus. Iš tavo užvestos temos tikiuosi pasimokys daug kas. Dėkui tau už tai :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-05-04 15:13 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-14 04:31
Pranešimai: 115
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Edgaras
Galiu paliudyt, kad ir man (naudoju FireFox) kartais nenori atidarys to puslapio, tad čia irgi matomai to "kodo" bėda :) Nors trojano jokio nemeta, bet reikia kelis kartus perkraut puslapį, norint jį atidaryt...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-05-04 17:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-04-27 22:23
Pranešimai: 175
galim pagalvoti, kad mozilla very security :lol:
Tai gal pasiulykit naudoti MacOS? arba Unix X'sus? Manau bus zyyymiai saugiau, nei kad windows+very_security_mozilla.
Mozilla ne problemos sprendimo budas :!:

Mozillos fanams: http://www.mozilla.org/security/announce/


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-05-04 18:16 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-14 04:31
Pranešimai: 115
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Edgaras
kas sakė, kad mozzila "very security" ? :? Ji tiesiog pranašesnė už IE ir tiek. Nežinau, gal su IE 8 tas pranašumas sumažėjo... Bet saugumo požiūriu, ji vis tiek lieka tarp lyderių, bet aišku, jeigu spaudinėsi bet kokias nuorodas, tavęs ir Mac šmakas neapsaugos :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-05-04 18:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-04-27 22:23
Pranešimai: 175
Butu grazu is tavo puses isgirsti argumentu, kodel: tarkim pranasesne? Skaitei kokiam blog? Kur ir as galeciau parasyti ir tai bus sventa tiesa. Kiek vartotoju naudoja FF ir kiek IE? Ar visada IE yra saugumo spraga? Yra toks daiktas kaip Add-ons IE, ar jie atlieka koki vaidmeni IE saugume?
Dar noreciau taves paklausti, kaip manai, ant atviro kodo virusu buna? Ka virusas modifikuoja windows terpeje failus ir kaip jam tai reiketu padaryti atviro kodo failams?
Jeigu turi teigini, tai prasau paaiskink, as irgi dar labai daug nezinau, gal ka naujo pasakysi, bus pravartu gal but ne tik man :roll:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-05-04 19:05 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-14 04:31
Pranešimai: 115
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Edgaras
sorry, bet pranašumą apsprendžia ne bukų vartotojų skaičius. Tiesą sakant aš tingiu ieškot dabar tų saugumo testų, mat jei kažkiek domiesi naršyklėmis, pats turėtum tą žinot, o jei nežinai, metas pasidomėt. Ir tas galioja tik IE 6 ir IE 7. Apie IE 8 nieko nežinau, tad ir sakau, kad gal dabar apyligiai bus..

Kad nekiltų daugiau klausimų, tai aš lyginu tik FF 2.0/3.0 su IE 6 ir IE 7.
Dar yra internete paplitęs mitas, kad FF yra pati saugiausia. Tai netiesa. Ji tik viena iš jų, o tiksliau, ji tik lenkia senesnes IE versijas.


Paskutinį kartą redagavo dinux 2009-05-05 10:21. Iš viso redaguota 1 kartą.
ištrinta citata


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-05-04 20:45 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-21 22:34
Pranešimai: 509
Vardas, Pavardė: Tomas Gerulskis
Na jei apie narsykles prakalbom tai pasakysiu ir as is savo patirties. Naudoju Opera ir dziaugiuosi. Nebaisu landziot po itartinus puslapius.
IE ir FF turi daug spragu, nemanau kad Opera neturi, bet speju jog virusu kurejai daugiausiai orientuojasi i IE ir FF spragas del siu narsykliu populiarumo.
Kiek tenka matyt saugumo testu tai daug kur narsykles vertinamos apylygiai. Taciau mano praktika rodo stai ka:
Keleta metu uzsiiminejau kompu tvarkymu. Daznos problemos buvo virusai, spyware ir kiti blogiukai.
Visiems rekomenduodavau Opera. Mazdaug kas trecias perejo ant Operos, o as pajutau skirtuma - mano apsilankymai pas juos stipriai paretejo :) Ir tai kviesdavosi tik profilaktiskai arba netycia per Skype gauta nuoroda paspaude.

Na tai tiek Operos reklamos :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-05-05 00:32 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-14 04:31
Pranešimai: 115
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Edgaras
Kažkada ir aš operą naudojau, bet perėjau prie FF vien dėl adblock'o ir šiaip, malonesnės išvaizdos :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-05-05 08:45 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-21 22:34
Pranešimai: 509
Vardas, Pavardė: Tomas Gerulskis
na adblock'a opera turi, nors nelabai jai jo reikia, o isvaizda aisku skonio reikalas. As irgi neretai susigundau FF prapletimo galimybem, bet ilgai netempiu - pripratimas blogiau uz prigimima :)
Dabar turiu instaliuotus IE, FF, Chrome ir Opera. Retkarciais pasinaudoju jais visais. O siaip Opera pas mane visur: Windows'e, Linux'e, telefone ir delninuke. Beje telefonui ir delninukui, geresnes narsykles uz Opera tiesiog nera.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-05-05 10:41 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 22:41
Pranešimai: 1429
Miestas: Kaunas
Skype: dinuxlt
Vardas, Pavardė: Dainius, Sakalinskas
Kai dar buvau jaunas ir naudojau Windows pradėjau naudoti Operą (~2000 metais.). Ne dėl kažkokių spragų, o dėl naršymo greitumo. Tada teko prisėsti prie kompiuteriu pradedant Pentium 90, Pentium MMX ir panašių kuriuose IE 3, IE 4 tiesiog varganai lėtai veikė, nepalaikė po truputi atsirandančiu CSS ir panašių dalykų. Tada ir pradėjau naudoti Opera 3.xx naršyklė puslapius vartė akimirksniu.

Penkis metus dirbau sonex'e, keturi iš jų naudojau tik linux'inį kompiuterį. Kolegos keikėsi dėl visokių Pandų (centralizuotai buvo įdiegta Panda Antivirus) ji veikė labai lėtai, vėliau buvo pakeista Norton Antivirus.. taspats, žmonės nebuvo patenkinti. Virusai skyp'u kompiuterius apeidavo akimirksniu. Darbui buvo naudojamas Outlook'as ko pasekoje įvairūs virusiokai siuntinėdavo laiškus naudodami Outlook'o adresų knygutę.

Na o dabar jau trys ar keturi metai namuose pas mane vien Linux'iniai kompiuteriai. Mano moteriškei taippat linux'inis pastatytas. Išmoko naudotis ir problemų nerasta. Nėra jokių durnų lentelių, naršyklė nesiūlo nieko įdiegti, blokuoja visokius iššokančius langus (Opera). Ir apskritai, pats kompiuteris daro tai kas yra jo prašoma, o ne tai ką programuotojai sugalvojo.


Ir išviso, visos problemos su kompiuteriai kyla tik iš vartotojo neišprusimo, nemokėjimo dirbti. Prieš 20m. ir daugiau kompiuterius pirko tik tie žmonės kurie mokėjo su jais dirbti ir žinojo ko iš jų nori. Dabar gi turi juos visi. Spaudžia ten kur akys mato. Windows'ai pasižymi gera savybe, kad greitai sugriūna.. gal ir gerai, dėlto kaikurie žmonės pinigus uždirba :)

_________________
Merida Sport 100 custom


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-05-05 11:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008-08-06 11:59
Pranešimai: 11
Miestas: Kaunas
Kai pardejau naudoti Opera pries pusmeti, atsisakiau visu antivirusiniu, ad-awaru, pasilikau tik ugniasiene ir jokiu problemu iki siol.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-05-05 11:39 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-21 22:34
Pranešimai: 509
Vardas, Pavardė: Tomas Gerulskis
Jo Linux'as yra geris, bet deja dauguma specializuotu programu nepritaikytos dirbt linuxuose... Tenka taikytis su windowsais.
Pamenu pries n metu pirma karta bandant instaliuoti linux gera savaite aiskinaus kas tas mountpoint'as :) Dabar linux smarkiai pazenges i prieki ir daugumai vartotoju butu geriausia OS. Apie virusus isvis pamirstu, kad tokie egzistuoja.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 42 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 31 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai