Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 13:43

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 41 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Išsikalbėjimas-2
StandartinėParašytas: 2008-12-11 23:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008-12-01 20:32
Pranešimai: 8
Miestas: Kaunas
____________________________________________________
Ar verkt, ar juoktis-vis vien išsišiepęs, tai geriau juoktis.


Paskutinį kartą redagavo raimondas 2009-02-16 18:57. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Išsikalbėjimas-2
StandartinėParašytas: 2008-12-12 00:21 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:59
Pranešimai: 300
Miestas: Kaunas
Tai juk visi gimstame nuogi, mums paaugus uždedamos kelnaitės, o pavažinėjus dviračiu jau patiems tenka mautis termopantalonus. Evoliucija tskant. Nors džinsus galima naudoti visuose etapuose. Ypač jei evoliucionuoti nesinori.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Išsikalbėjimas-2
StandartinėParašytas: 2008-12-12 10:03 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-05-06 08:55
Pranešimai: 931
Miestas: Kaunas
Skype: virgis0930
Vardas, Pavardė: Virginijus Bendoraitis
Sveiki Raimondai,
Labai smagu, kad mūsų tarpe atsirado žmogus su tokiu subtiliu jumoro jausmu. Tačiau man atrodo, kad Jūs visai be reikalo sureikšminate klipsų, "termopantalonų" ir visokių kitokių "pribambasų", o gal ir ne, naudojimą. Daug dviratininkų važinėja be viso to ir vargo nemato. Čia taip sakant, kaip kas moka, taip ir šoka. Jeigu Jums viso to nereikia, tai ir puiku, Jūsų teisė rinktis. Gal būt aš, ar kiti galvoja kitaip, tai yra mūsų teisė rinktis. Mus vienija visai ne tai, mus vienija Dviratis :D . Taip, kad čia diskutuoti ir įrodinėti vieni kitiems, kas šiuo atveju geriau "termopantalonai" ar džinsai yra beprasmiška. Geriau minkim pėdalus ir apturėkim gerų emocijų. Sėkmės visiems, gerų artėjančių švenčių ir iki malonių susitikimų kelyje :smt006 .

_________________
VIRGIS
vsf Fahrradmanufaktur T-500
ORBEA ONIX
ORBEA ALMA


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Išsikalbėjimas-2
StandartinėParašytas: 2008-12-12 12:18 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
raimondas rašė:
Mano visas daugiažodžiavimas ir turėjo sutilpti i ausradei vieną sakinį ,,kol tai netampa manija ir išsidirbinėjimu"

Čia labai sunku nustatyti, kada tai tampa manija ir išsidirbinėjimas. Vienam atrodo taip, man kitaip, dar kam nors trečiaip ir t. t. Aš manau, kad mes visi jau senai ęsam LABAI maniakai, kažkiek išsidirbinėtojai, nes mes VELOMANAI :!: Priešingu atveju nebūtų tokio klubo.

P. S. o evoliucionavimas būtinas (taip pat ir dviratininkų tarpe), nes priešingu atveju dar ir dabar gyventume urvuose (o Lietuvos maratonų taurėje visi važiuotų su džinsais, o kai šalta, kaip buvo Utenoje, - su kailiniais ir pantalonais, bet ne termo :D )

P. P. S. aišku aš čia išdėsčiau savo nuomonę ir patirtį, nes kažkada buvo etapas, kai aš irgi važinėjau su džinsais :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Išsikalbėjimas-2
StandartinėParašytas: 2008-12-12 14:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008-12-01 20:32
Pranešimai: 8
Miestas: Kaunas
____________________________________________________
Jeigu su saiku, tai galima ir po daug!


Paskutinį kartą redagavo raimondas 2009-02-16 18:58. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Išsikalbėjimas-2
StandartinėParašytas: 2008-12-12 18:14 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 20:00
Pranešimai: 2125
Labas Raimundai, sveiki visi,
nera cia ko kapituliuoti ir "uzlenkti" tema, ji gyva ir vadinas aktuali :)
kai as atejau i siaura draugu megstanciu dviracius rata mazai kas zinojo apie klipsus ir termo rubus - vazinejom ir buvo labai faina. Vienintelis Imantas vazinejo su dviratiniais sortais ir tai atrode isisdirbinejimas, beje tada tik jis ir jo zmona Aušra vazinejo su salmais. Praejo viso labo keturi sezonai - is oficialaus puslapio "tomis.tk" ir ant yahoo padarytos konferencijos turim puslapi , varda, logo, daug įdomiu zmoniu, turinciu šarmo ir begales savu dviratinių idėjų - tai yra daug ir tai faina. Na, kazka praradom - nera to kad kiekvienas apie kiekviena zinom viska , gal tai ir nebutina klube, juk jau seniai nebeesam siauras draugu ratas :)
Del dzinsu - sio sezono pradzioje gavau laiska su prasymu priimti i kluba, isdesciau isaiskinau , kad esi priimta - nieko nereikai tik dviracio ir noro... Stebejo mus treciadieni is sono, sako "visi firminiai , o as su dzinsais" . Ji siemet "Dviračių maratonų taurės" galutinej įskaitoj buvo buvo antra :)
Buk tu kuo nori, kuo esi, kuo patinka buti - turek dvirati ir noro vaziuoti kartu , vaziuojam :)
Ir Kestis, ir Aušra, ir Justas, ir Paulius, ir Rimas, ir Virgis, ir Darius ir visi kiti deste mintis forume neleis likti nuosaly - DVIRATIS yra geris, vaziuoti ne vienam gerokai smagiau, vazineti su tokiais zmonem kaip musu klube isvis palaima :)
Beje, ir as neturiu temopantalonu ... :(
:D
va , išsikalbejau ... :)

dar karta perskaiciau pirma posta , tamsta gal tu koks tulas Erlickas esi ? :)

_________________
Geriau uždegti bent vieną žvakę, negu keikti tamsą...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Išsikalbėjimas-2
StandartinėParašytas: 2008-12-12 19:46 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
už 'termopantalonus' pliusas. čia kaip ir " Gražvio/Sauliaus "boratai". Tuoj eiks aiškinamąjį terminų žodynėlį įdėti. Termopantalonus, kai šalta, reikia pasivilkti po boratais :-D

P.S.
Beje, "skalbiame" čia tuos džinsus, o tai irgi evoliucijos produktas ;-) Kiek užtruko Levi's Strausas, kol sukūrė patogias kelnes XIX a. Amerikos aukso ieškotojams, vietoj jų nepatogių ir greitai plyštančių smuktkelnių, ir į ką tai pavirto vėliau (džinsus), kurie ir toliau evoliucionuoja.
O jūs sakote: džinsai, džinsai... :lol:
snobizmui patenkinti labai noreciau užsimaukšlinti dviratininko dzinsus

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Išsikalbėjimas-2
StandartinėParašytas: 2008-12-12 20:42 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-08-15 10:51
Pranešimai: 1681
Miestas: Kaunas
Skype: samblia
Vardas, Pavardė: Saulius
Pataisymas:

Boratai - grynai Gražvio ® perliukas, aš tik šio termino vartotojas.

_________________
Saulius


Mano avataras yra čia
Velomanų naujienos facebook'e
Velomanų komandos forumas: http://velomanai-team.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Išsikalbėjimas-2
StandartinėParašytas: 2008-12-13 10:15 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-06-15 07:46
Pranešimai: 1101
Miestas: Kaunas
Boratu klausimu išsikalbėti eilinį kartą noriu:
Kodėl tiek mažai visokių boratų XXXXX... dydžių?

_________________
Mano turgelis: tuščias


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Išsikalbėjimas-2
StandartinėParašytas: 2008-12-13 10:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-05-01 20:57
Pranešimai: 1096
Bandykit žiūrėt internetinėse parduotuvėse - bike24.com, chainreactioncycles.com ir pan. Turėtų būt. LT nėr, nes juk lietuviai visi tokie liekni ir gražūs ...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Išsikalbėjimas-2
StandartinėParašytas: 2008-12-13 13:18 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Aišku mano postas visai ne pagal temą :D

Grazvi, Adidas XXL yra labai didelis dydis, tai atitinka daugelio gamintojų 3XL arba net 4XL dydį. Įdomumo dėlei pasimatuok paprastas Adidas kelnes pvz. Sportlende, kad patikrinti realų dydį. Adidas "boratų" galima parsisiųsti iš CRC, Rose ir t. t. Pvz.: http://www.roseversand.de/output/controller.aspx?cid=156&detail=10&detail2=5969


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Išsikalbėjimas-2
StandartinėParašytas: 2008-12-14 02:36 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Gražvi,
Pagrinde britams ir amerikiečiams siuvantys gamintojai visai kitaip supranta XXXL dydį, negu kokios italų ar vokiečių aprangos kompanijos. Pažiūrėk CRC puslapyje i Cannondale ar Endura gamintojų kelnes ir dydžių lenteles. Panašu jie supranta, kad dviratininkai užauga dideli, ir jiems reikia patogių rūbų važinėti :-)

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Išsikalbėjimas-2
StandartinėParašytas: 2008-12-14 09:17 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-06-15 07:46
Pranešimai: 1101
Miestas: Kaunas
Ačiū, kolegos. Tikrai turiu prisipažinti, kad "taip kaip duonos" neieškojau. Nors gal žiemai reikėtų pasidairyti ko nors patogiau. Dabar turiu apatines kelnes su pampersu iš Thomas Phipso , o ant viršaus dar bėgikų "windstoperiai". Šiaip kojom tikrai šilta, tik keliai sunkiau lankstosi.
Dėl pirkimų internetu, tai ten ir kaina bus aukštesnė, ir tas dalykas, kad kažkiek "katė maiše". Va ir kai Saulius organizavo - atrodo prirašiau krūvą X-ų, o gavausi drūčiai "įliemenintas" su aptempimu. :)

[kas nors paskaitytų tokią žinutę iš šalies...] :)

_________________
Mano turgelis: tuščias


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Išsikalbėjimas..
StandartinėParašytas: 2009-01-10 01:44 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-01-15 20:52
Pranešimai: 334
Zvalgidamasis po ebay radau tokius batukus http://global.ebay.com/DETTO_PIETRO_bic ... 34675/item (kas nezinot tai tokios plokstes buvo naudojamos pedalams su TUFAIS-TUFLIKSAIS .Pedalas su tokiu lankeliu http://global.ebay.com/vintage_NOS_ALE_ ... 02835/item ) tai tokia nostalgija sirdi suspaude nors imk ir nusipirk :roll:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Išsikalbėjimas..
StandartinėParašytas: 2009-01-20 11:04 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-08-15 10:51
Pranešimai: 1681
Miestas: Kaunas
Skype: samblia
Vardas, Pavardė: Saulius
Laisvalaikio skaitalas - kad linksmiau ant krizės būtų :)

Išbandęs daug įvairių verslų be ja visi baigėsi nesėkmingai, aš jau buvau beveik nusispjaunąs į verslininko duoną, kaip viena diena netikėtai sužibo toks pasiūlymas, o buvo taip:
Kaip visada su geriausiu savo draugu Urniežiumi sėdėjome Balbieriškio aludėje, alumi ir šlapimu kvepiančioje svetainėje prie savo stalelio, na staleliu koks tūlas pilietis nevadintų ant kelmo užmesto faneros lapo. Skaniai gurkšnodami "Ugnikalnio" alų
mes, vaikydami šūdines muses nuo jau sveikai įraudusių nosių, kalbėjom koks blogas gyvenimas, keikėm supuvusį kapitalizmą ir šlovinom komunizmo rytojų. Pas mus aludėje visi buvo komunistai. Mes šnairuodavom pro aprūkusius aludės langus į šiknius
kapitalistus važinėjančius golpukais ir kitokiu gėriu. Vienu žodžiu buvo eilinė diena kaip į mūsų aludę įvirto visa šlapia Bronelė, tokia nedidukė liesa ilgais susitaršiusiais šiaudų ir utėlių pilnais plaukais, keistai besivartančiom akim, o be ja akys jos buvo išskirtinės tokios didelės ir kiek išvirtusios rodės kad ją kas spaudžia visą laiką.

Mindžiukuodama moliu aplipusiais guminiais ji sustojo prie mūsų vip stalelio. Nusišypsojo, nušvito keli belikę jos dantys mūsų žvairiose bet žvitriose akutėse, sako
ji kimiu balsu mūm: Vyrai turiu prašymą, gal alektra pjungtumėt man, o tai pabodo su žibaline gyvent. Na ji žinojo, kad męs su Unciumi vedėme elektrą Jokūbo vienkiemin. Tik ji nežinojo, kad po to įvykio mes truputį nukentėjom, apdegėm, kurstelėjom ir
aktelėjom. ir ji nežinojo, kad mes už tai šiek tiek sėdėjom Pravėniškių sanatorijoj kaip mes sakydavom.
Žodžiu, aš atsistojau, nusispjoviau pro savo dantų šverplą, pro ją skrepliai lėkdavo du tris metrus jei pamenat iš ankstesnių pasakojimų, trinktelėjau savo liesu bet kietu kumštuku stalan, be ja taip ištaškydamas savo ir Urniežiaus alų ir solidžiai tariau,
apsiimsim Bronele. Šelmiškai išsišiepiau išsipusčiau kaip kalakutas ir tokiu klaikiai klastingu žvilgsniu žiūrėdamas tariau: O kaip skaitysimės, gal sakau ant kūtės po to? Bronelė šiek tiek nuraudo ir sukdama sau pirštą į delną nudelbusi akutes tarė
TAIP. Urniežius iš už stalo subliovė, kad ir jis norėtų, taigi vis tiek kartu dirbsim... Pažadėta buvo ir jam.
Na išėjus Bronelei mes užsisakėm dar ir dar alaus. Po to ėmėm aptarinėti darbų planą. Aš pasiryžau būti darbų vadovu, o Urniežių paskyriau vykdytoju. Urniežius staiga paklausė gan įdomų klausimą: Iš kur gausim laidų? Aš šelmiškai mirktelėjau
jam. Po tos nakties Balbieriškyje dingo visos spygliuotos vielos tvoros. Kaimiečiai gūžčiojo pečiais liūdnai žvelgdami į stypsančius stulpelius be vielų ir kaip visada keikė valdžią.
Mes su Urniežiumi visas vielas jau buvom pasidėję pas Bronelę kieme. Bronelė matydama tokią didžia darbų pradžią spraigė kaip koks žiogas po kiemą. O mes su Urniežiumi jau įsivaizdavom kap duosimės kūtėje su ja... Na sakom kad darbas sektųsi
reikia išlenkti taurelę kitą. Bronelė neliko abejinga tuoj mum ant kelmelio išdygo pilstuko karabitinio rauginto katinuose cocacolos bambalis. Na guviai aptarinėdami darbus mes ištuštinom tą bambalaitį ir ėmėmės Bronelės ūkio elektrifikacijos.

Susukom du vielų galus ir numetėm prie daržinės. Aš paėmiau vieną vielą< Urniežius kitą ir kaip kokie broliai darbštuoliai patraukėm laukais iki artimiausios elektros linijos. Vargais negalais ji buvo pasiekta. Na sakau Urniežiau kelk galus viršun. Urniežius pasiėmė savo vielą ir vikriai it koks barsukas įkopė viršun. Rūpestingai prisuko savo galą prie linijos laido nučiuožė žemėn. Pasiėmęs mano vielą įkopė vėl ir ją besukant nutiko keistas dalykas ko iki šiol sėdėdamas ant medinio gulto ir žvelgdamas pro grotas nesuprantu. Žiūriu kad Urniežius kažkaip keistai ten viršuj kratosi, sakau Urniežėl ar viskas tau ten gerai. Urniežius tik buuu rrr uuuurr kažką veblena. Koojos jo į šonus mataruojasi, vienas guminis nulėkė žiūriu, po to kitas, o jis
tvirtai įsikibes į laidus breiką šoka. Po to žvilgt į Bronelės sodybos pusę,- dega. Ar tikrai patrinu akutes mirkt mirkt akurat dega. rėkiu lipk Urniežiau žemėn gana maivytis bėgam, gaidį raudona Bronelei paleidom, neklius mum natūros, bėgam kol galim. O jis tik brrrr brrr ten viršuj. Žiūriu Bronelė pievom atskuodžia, taip klebensčiuodama keistai paklaikusiom akim, plaukai ir andarokai tik plevėsuoja. Rėkiu: Urniežiau tu kaip nori, o aš bėgu. Brrrrrr ugh brrrrr viršuj. Tik šlumšt staiga Urniežius žemėn, akys stulpe delniukai rūksta, boksininko poza, o Bronelė jau čia pat. Nevilties apimtas rėkiu, Bronel Urniežius jau tavęs laukia pasiruošęs, delnus trina trina, net dūmas ruksta ir dėjau i kojas, bėgu ir atsigrežes matau kaip Bronelė basliu lupa Urniežių ir rėkia:Bestija iskarijote tu, pažiūrėk, ką padarėt, ko guli čia apsiputojęs, nieko negausi, ir nežiūrėk čia tokiom akim. O aš dar greičiau bėgu.

Sulėkė Balbieriškin ir gaisrinės ir greitoji ir palicija. Surado mane palicija aludėj. Sako sėsk elektrike, važiuosim. Kaip atsisėdau tai taip ir po šiai dienai sėdžiu.

_________________
Saulius


Mano avataras yra čia
Velomanų naujienos facebook'e
Velomanų komandos forumas: http://velomanai-team.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 41 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 19 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai