Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 13:53

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1 pranešimas ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Kaišiadorys-Vievis
StandartinėParašytas: 2007-04-15 20:59 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-04-10 16:05
Pranešimai: 65
Miestas: Vievis
Vardas, Pavardė: andrius
Taigi,mieli mano ponai velomanai,buvau pakvietęs ką nors prisidėti prie blic-žygelio,ale niekas nepanoro,na ką daryti,pralėkiau vienas ir štai kokie įspūdžiai:
Orelis -pasaka,bet gamta dar nevisai atskleidė savo grožį,vėjelis-minimalus.Kaip ir buvau žadėjęs,Kaišiadoryse buvau 9-45,nieko neradęs prisijungimui,pradėjau važiuoti link Žąslių.Važiavosi lengvai ir smagiai,asvaltu iki Žąslių privažiavau gan greitai,aplankiau bažnyčią,aikštę ,kur Blindą nušovė, ir pasukau Jonavos link.Pakeliui buvo ne vienas ežeriukas ar tvenkinukas,vienu žodžiu, važiavau su vėjeliu.Po Stabintiškių link Čiobiškio asvaltą pakeitė žvirkelis,bet pusę velnio,tempas sulėtėjo,bet -smagu.Laukai ir pievos-peizažas gan nuiobodokas,bet privažiavus kalną ir leidžiantis juo atsivėrė puikus Neries vaizdas,tolumoj matėsi Čiobiškis.Kompas rodė apie 20km kai privažiavau keltą ,kuris buvo įšvilktas į krantą,buvo aišku,kad su perkėla-problema.Pradėjau ieškoti valties,nuvykau pas žmogų,kuris prieš du metus buvo man esu žmona perkėles,bet valtis sugedus,žmogus paseno ir likau su šnipštu.Reikėjo laimės ieškoti šiapus kranto,taigi laiko veltui negaišus,pradėjau savo paiešką.Ir prasidėjo vargai-vargeliai.Nors gamta nuostabi,tačiau bekelė juoda.Pramintais žvėrių takais užsiropščiau ant kalnuoto kranto(vos galo negavau) ir pievom,laukais dasibeldžiau iki kažkokių kaimų medinių,bet vel akcentuoju-Graži Lietuva-viens du trys.
Aplankiau moterų vienuolyną,Paparčius su savo dostoprimečatelnostiami ir namolei,gan nuobodoku keliu.Taigi kelias apie 50km,sugaišta apie 4,5 val ir sezoną sau jau esu atidaręs.Su kuo ir visus čia ęsančius sveikinu.Iki.
P.S. Turiu nuotraukų,bet kaip įdėti-nežinau.Na paaugsiu ir sužinosiu.
Andrejka.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1 pranešimas ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 15 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai