Velomanų puslapis
http://www.velomanai.lt/forumas/

Vilnius - Rokiškis
http://www.velomanai.lt/forumas/viewtopic.php?f=6&t=7068
Puslapis 11

Autorius:  FataTurbo [ 2017-02-12 20:38 ]
Pranešimo tema:  Vilnius - Rokiškis

Sveiki, esu vienas iš dviračių megėjų. Šią vasarą (liepos mėnesį) planuoju vykti maršrutu Vilnius - Rokiškis. Kelionė truktų 1 dieną, maršrutas galėtų būti koreguotinas iki Molėtų kas nenorėtų važiuoti A14, o šiaip preliminarus būtų pro Molėtus, Uteną ir jau trumpiausiu keliu. Kelionė būtų gan ilgoka, apie 160 km, bet skiriant tam visą dieną atstumas įveikiamas. Kolkas didžiausi atstumai buvo po 60-70 km tai čia būtų pirmas rimtesnis iššūkis. Dviratis miesto tipo. Gal ką galėtumėte patarti arba kas nors vykęs panašiu maršrutu? Dėkingas už atsakymus.

Autorius:  mantasm [ 2017-02-13 00:32 ]
Pranešimo tema:  Re: Vilnius - Rokiškis

Primygtinai rekomenduočiau važiuoti ne betonke, o senuoju plentu. Bus daug maloniau tiek dėl kelio dangos, tiek dėl mažiau eismo. Į tą pusę esu važiavęs į Anykščius per Alantą. Smagus kelias, eismo normaliai. O šiaip ką.. pasipratink važinėt ilgesnius atstumus, pasiimk atsigerti ne tik vandens, maisto ir mink :) Atstumas nemažas, bet su šiokiu tokiu pasiruošimu nuvažiuojamas.

Autorius:  FataTurbo [ 2017-02-13 12:46 ]
Pranešimo tema:  Re: Vilnius - Rokiškis

Gal dar kas nors žinotų ar nuo Molėtų iki Utenos yra koks kelias (pageidautina asfalto dangos) kuriuo galima būtų ramiai pravažiuoti, savaime suprantama, išvengiant betonkės?

Autorius:  mantasm [ 2017-02-13 15:54 ]
Pranešimo tema:  Re: Vilnius - Rokiškis

http://eismoinfo.lt rodo kelių dangą tik reikia arti pritraukti ;) . Kartais biški atsilieka arba nerodo priemiesčiuose/soduose asfaltuotų gatvių. Bet jei juodas brūkšnys - 99% kad bus asfaltas ;)

Gali Alantoje sukti į Uteną, bus kokie 10km žvyro. Nors gabalą rodo su eismo davikliais, tai gal jau ir išasfaltavo, tik neatnaujino...

Arba su GoogleMaps pažaisk kiek papildomų kilometrų gaunasi minant per Anykščius. Kartais iš akies atrodo didelis skirtumas, o iš tikrųjų mažai skiriasi. +10km gražiu maršrutu net nepasijaus.

Autorius:  FataTurbo [ 2017-02-13 17:21 ]
Pranešimo tema:  Re: Vilnius - Rokiškis

Labai ačiū už pagalbą. Beje kas galvoja panašiu laikotarpiu vykti į panašias vietas pasidalinkite informacija, galima būtų ir susikooperuoti :wink:

Autorius:  aukor [ 2018-05-17 22:33 ]
Pranešimo tema:  Re: Vilnius - Rokiškis

Gerbiamasis, ar vaziavai kaip buvai planaves? Kaip tik siais metais tureciau ir pats vaziuoti i ta pacia puse, tai butu idomu is vaziavusio isgirst pastebejimus.

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/