Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 17:57

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 138 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2012-04-14 12:04 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 22:41
Pranešimai: 1429
Miestas: Kaunas
Skype: dinuxlt
Vardas, Pavardė: Dainius, Sakalinskas
Išsiregistruoti iš forumo negalima. Galima jame tiesiog nesilankyti ;)
O jei nenorima gauti jokių pranešimų iš forumo tai čia ucp.php?i=165 nustatyk, kad nenori gauti pranešimų.

_________________
Merida Sport 100 custom


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-04-14 14:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-10-13 09:43
Pranešimai: 8
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Rūta
aciu


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-02-12 14:58 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 20:00
Pranešimai: 2125
pauliusb rašė:
Dviračius surinkinėja parduotuvėse. Iš gamintojo arba iš internetinių parduotuvių jie atkeliauja dėžese. Tas surinkimas minimalus - atsuki ir prisuki vairą, uždedi pedalus, balnelį, ratus ir važiuoji.
Bet duodu 90proc., kad kalbame apie vogtą dviratį - tokio negalėsi užregistruoti.

Red.: spėju kalba eina apie šį ar panašų: vagiu.lt


Horus rašė:
[Ištrinta moderatoriaus]

neworld rašė:
lion rašė:
kokiu tu tikiesi požymiu ant naujo daikto jeigu jis dėžej ?
dokumentais labai daug kas laiko ta knygute kur i dėže ideta buna,o ji be parduotuves antspaudo ir pirkimo čekio nieko verta ...
jeigu nori kad kažka daugiau apie tavo pasirinkima pasakytume tai dėk nuotraukas ir bus aisku.


Jeigu įdomu, tai visgi pirkau aną dviratį. Jokių dėvėjimosi žymių, net varžtai tu apsauginiu dažų sluoknsiu. Netgi po surinkimo reikia kalibruoti bėgius bei kitaip paruošti dviratį naudojimui. Yra knygutė pačiam dviračiui, ir dar po knygutę kai kuriom dalim. Pardavėjas pridėjo čekį, kadangi tai yra įmonė. Bet ji nėra nė vienam dideliam mieste, todėl, matyt, klientų ieškosi per skelbimus.

Greičiau pavasaris ateitų, atsibodo seilę varvint..



gytiSkucia rašė:
pauliusb rašė:
Bet duodu 90proc., kad kalbame apie vogtą dviratį - tokio negalėsi užregistruoti.

Red.: spėju kalba eina apie šį ar panašų: vagiu.lt


Jeigu buvo istrintas, galbut kazka yzeiciantis, komentaras, tai gal vertetu koreguoti ir sias mintis ?



Kestis rašė:
Taip, su tais kiekiais ir nepakankamai pagrįstais požiūriais geriau žmonės neskubėtų ir išsiaiškintų privačiai. Ypač prieš paskelbdami, kad DAUGUMA forumo vartotojų yra paranojikai arba kad DAUGUMA forumo vartotojų siūlančių pirkti iš parduotuvių gauna atkatą. Nesiplečiam šioje temoje ne į temą :) . Yra asmeninės žinutės, raportai ir pan...


Na, ka gi pasipleskime tinkjamoje temoje - as nepriklausau tai daugumai, kuri galbut gauna "atkata" (kad buciau visiskai ramus grazinsiu nuolaidu kortele "vasarei"), tad manes tai neyzeide, bet sutinku pasakyta per stipriai, bet jeigu buvo istrintos tos zeidziancios mintys, kodel buvo paliktos tos, mano akimis ne maziau zeidziancios, kurios ir isprovokavo istrintaji posta?

_________________
Geriau uždegti bent vieną žvakę, negu keikti tamsą...


Paskutinį kartą redagavo Kestis 2013-02-12 16:24. Iš viso redaguota 1 kartą.
perkelta


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-02-12 15:47 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Mano pozicija atliekant korekcijas buvo pasirūpinti forumo daugumą liečiančiais pranešimais.
Dėl kiekvieno asmeniškai rūpintis ne visada skubu, nes nuolat tarpininkauti nesupratimuose tikrai fiziškai negaliu.
Žmonės išsakydami nuomone šiuo atveju galėjo diskutuoti remdamiesi konkrečiuose pranešimuose pateikiamais teiginiais, vietoje skambių etikečių taikymo daugumai.
Konkrečiu atveju, aš nematau įžeidimo. Mano supratimu, vienas vartotojas neworld užsiminė apie dviračio pirkimą, o kitas pauliusb pateikė savo informaciją apie tą dviratį. neworld dėl to kažkokių nusiskundimų neturėjo.
O po to sekusius pranešimus galima vertinti įvairiai, rezultate buvo nusivažiuota į skambius pareiškimus.

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-04-18 23:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-04-13 13:58
Pranešimai: 212
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Artūras
Atnaujino pas mane naršyklę į IE 10 ir nebegaliu naudotis forumu - įrašau vardą, slaptažodį, spaudžiu prisijungti - mane prijungia, bando atidarinėti pagrindinį puslapį ir išsilogina. Čia kažkas negerai su naršyklės nustatymais ar kažkas kito. Kitų naršyklių naudoti negaliu tai reiktu kažkaip pakurti IE 10 nes pvz. GD corumas kuo puikiausiai su ja veikia.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-04-18 23:52 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Pradžiai pabandyk išsivalyti sausainėlius (cookies)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-04-18 23:56 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-31 00:18
Pranešimai: 3731
Miestas: Kaunas
Pabandžiau - veikia. Reiškia pas tave kažkas negerai.

_________________
hydraepic.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-08-05 11:03 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
neradau tinkamos temos, tai paklausiu čia.
šitas veikėjas čia kažkoks naujos kartos botas ar pas žmogų tiesiog virusai kompe ir reklamas į tekstą kiša? nes postai lyg ir logiškai, o nuorodos visiškai ne į temą ir reklaminės

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-08-05 11:14 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-12-21 11:01
Pranešimai: 601
Miestas: Kaunas, Kėdainiai
Vardas, Pavardė: Andrius
Šitą veikėją užraportavau jau. Įdomiai meta reklamas - kopijuoja ankstesnių žinučių tekstą ir įterpia nuorodas. Vieną ir mano paties senai rašytą pasisakymą nukopijavo, tai iš pradžių nesupratau koks kvailys rašinėja tą patį ką jau buvau rašęs...

AndriusP rašė:
Man lipdukus atnešė paštininkas į namus (registruotu laišku). Pats lipdukas daug apsaugos neduoda, nes kaip ir kiekvieną lipduką galima nukrapštyti. Nuskanavus lipduką, pateikiama informacija tik kad dviratis yra registruotas, o norint matyti daugiau informacijos reikia prisijungti prie dviračiu registro (net ir tokiu atveju informaciją apie dviratį manau matys tik pats savininkas). Galbūt daugiau info bus pateikiama jei dviratis bus registruotas kaip pavogtas.

Paley rašė:
Man lipdukus atnešė paštininkas į namus (registruotu laišku). Pats lipdukas daug R4i 3ds
apsaugos neduoda, nes kaip ir kiekvieną lipduką galima R4i gold nukrapštyti. Nuskanavus lipduką, pateikiama informacija tik kad dviratis yra registruotas, o norint matyti daugiau informacijos reikia prisijungti prie dviračiu registro (net ir tokiu atveju informaciją apie dviratį manau matys tik pats savininkas). Galbūt daugiau info bus pateikiama jei dviratis bus registruotas kaip pavogtas.

_________________
Ratai: Merida Scultura FLX Team, Merida Carbon FLX Team


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-08-05 12:03 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 22:41
Pranešimai: 1429
Miestas: Kaunas
Skype: dinuxlt
Vardas, Pavardė: Dainius, Sakalinskas
Dar nematytas būdas. Sutvarkyta.

_________________
Merida Sport 100 custom


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-03-13 14:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-03-19 22:21
Pranešimai: 9
Vardas, Pavardė: Mantas
Laba diena, norėčiau sužinoti kas ir kodėl buvo mane užblokavę? Ar gali kas nors atsakyti? Ar čia blokuoja kas nori ir dėl ko nori? Esu įsitikinęs, kad nieko tokio blogo nepadariau, jog turėčiau būti blokuojamas. Rašiau laišką į el.paštą, tačiau atsakyti man niekas nesiteikė.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-03-13 15:42 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-08-15 10:51
Pranešimai: 1681
Miestas: Kaunas
Skype: samblia
Vardas, Pavardė: Saulius
Gali gal patikslinti, nuo kada iki kada buvai užblokuotas, kuom tas blokavimas pasireiškė ?
Jei negalėsi atsakyti čia- parašyk sms 8 6I9 289l5

_________________
Saulius


Mano avataras yra čia
Velomanų naujienos facebook'e
Velomanų komandos forumas: http://velomanai-team.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-03-13 22:18 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Yucco, buvai užblokuotas, nes persistengei su savo prekybinėmis temomis - forumas nėra vieta užsiimti aktyvia prekyba. Apie tai tau buvau parašęs asmenine žinute, bet nepasikuklinai tą pat dieną vėl sukurti savo prekybinę temą, net nepabandęs pasitarti su moderatoriais dėl to kas galima ar negalima. Tam, kad nereikėtų paskui tave užsiiminėti trinimu ir pats naujai apmąstytum savo prekybos strategiją, buvai porai savaičių išleistas atostogų. Sveikinu sugrįžus :smt006

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-03-14 00:33 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-31 00:18
Pranešimai: 3731
Miestas: Kaunas
Pasiūlysiu dar tamstai išsitrinti savo įmonės reklamą: viewtopic.php?p=75540#p75540

_________________
hydraepic.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-03-14 18:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-03-19 22:21
Pranešimai: 9
Vardas, Pavardė: Mantas
Kestis rašė:
Yucco, buvai užblokuotas, nes persistengei su savo prekybinėmis temomis - forumas nėra vieta užsiimti aktyvia prekyba. Apie tai tau buvau parašęs asmenine žinute, bet nepasikuklinai tą pat dieną vėl sukurti savo prekybinę temą, net nepabandęs pasitarti su moderatoriais dėl to kas galima ar negalima. Tam, kad nereikėtų paskui tave užsiiminėti trinimu ir pats naujai apmąstytum savo prekybos strategiją, buvai porai savaičių išleistas atostogų. Sveikinu sugrįžus :smt006


Katroje vietoje buvo persistengta? Buvo du skelbimai su asmeniniais parduodamais keliais daiktais, asmeniniu numeriu ir nei vienu žodžiu neužsiminta apie jokią dviračių parduotuvę. Ir nei vienos iš mano siūlomų prekių nei su žiburiu nerasite parduotuvėje. Vieną kartą buvo ištrintas be priežasties, kitą kartą buvo ištrintas be jokio perspėjimo. Kaip gaudavau perspėjimus, pasitaisydavau. O kaip vėl patalpinau normalų skelbimą, žiūriu, kad jau esu užblokuotas.

[Ištrinta moderatoriaus]


Paskutinį kartą redagavo Kestis 2014-03-14 19:24. Iš viso redaguota 1 kartą.
ištrinta dalis teksto


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 138 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai