Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 14:30

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 250 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Avarija
StandartinėParašytas: 2014-07-01 22:15 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 21:20
Pranešimai: 479
Miestas: kaunas
atrodo žiauriai, bet paskutinėj nuotraukoj pamačius "grand bic mac" kiekis ribotas, net nežinau, verkti ar juoktis iš tokių reklamos absurdų...

_________________
Velomanai-Team


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Avarija
StandartinėParašytas: 2014-07-01 22:30 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2014-03-25 23:14
Pranešimai: 47
Miestas: Kaunas
jo kiekis ribotas, nes dviratininu gretos reteja, avarija tai tikrai yra kraupoka


Paskutinį kartą redagavo dinux 2014-07-01 23:17. Iš viso redaguota 1 kartą.
ištrinta citata


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: reik ekspertu konsultacijos
StandartinėParašytas: 2014-07-02 19:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-12-06 23:08
Pranešimai: 116
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Milda
Sveiki, gal pažystat, žinot kokius ekspertus, kurie galetų ivertint, peržiuret mano ivykio medžiagą, susyjusią su avarija ?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Avarija
StandartinėParašytas: 2014-07-02 21:24 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2014-03-25 23:14
Pranešimai: 47
Miestas: Kaunas
labas,o kaip avarija tau nutiko? ir kas kaltas? jaigu i automobili,tada tu turi kreiptis i jo draudima,plius turejo dalivauti policijos pareigunai uzregistruoti ivyki,ir tada turi draudimo ekspertai apziureti dvirati ir ivertinti zala,


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Avarija
StandartinėParašytas: 2014-07-03 13:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-12-06 23:08
Pranešimai: 116
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Milda
Papasakosiu visą istorija
avaryja ivyko su miesto autobusu, praitais metais.
žodžių policija pareiske juk ir taip aišku kas čia kaltas, pati esi dėl visko kalta nes pati važiavai su dviračiu. Ir jie net nekėlė bylos, tuomet skundėm prokurorams jie po ilgo laikai atsake tapati nėra ką čia atnaujint bylą, nes ir taip viskas aišku kas kaltas. Advokatui su medžiaga ilgai neleido susipažint, mano bylą būvo vis mėtoma, prašėm prokurorų jie kategoriškai vis teikdavo, kad jie bylą atidavė į archyvą, o ten sako mes tikrai negavom, turi prokurorai, tai žodžiu vis paskašką būdavo. Skundėm į teismą, bet ten jie vis tapati nėra reikalo juk ir taip viskas aišku, juk dviratininkas kaltas dėl visko, ir dėl avaryjos. Tuomet advokatas net nustebo kaip susitarė vis taspats, paskui dar bandėm, bet ir ten taipat. Advokatas būvo davęs vienam bet sakė jis negali kaška pasakyt, tai advokatas sako jei rasi pati kokius ekspertus tuomet galima būs skūsti, o kas svarbiausia aš tikrai žinau, ir jaučiu, kad esu nekalta, bet kaip man yra sakės nevienas pažystamas žmogus, ir šaip kiti artimieji kad tau su šią byla bus begalo sunku jieškot teisybės nes yra su interisuotas nevienas žmogus, kad bylą nebūtų ištirtą. Aš kovojų, kad irodyčiau, kad aš nekalta, betkartu viduje dėl šios avaryjos kovojų ir dėl kitų. Nes kaip girdėjau, nes gal ir taip aišku visiems, kad kai partrenke dviratininka kas bebūtų dviratininkas visuomet bus daugiau mažiau kaltas, o ypač susije su autobusais ir nevien su jais. Ypač jei dviratininkas tikrai tvarkingai važinėja ir nepažeidinėja kelių taisykles. nu tikiuos teisingai ir išsamiai aprašiau


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Avarija
StandartinėParašytas: 2014-07-03 17:37 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-12-21 11:01
Pranešimai: 601
Miestas: Kaunas, Kėdainiai
Vardas, Pavardė: Andrius
Pačios avarijos situacijos ir jos pasekmių neaprašei...

_________________
Ratai: Merida Scultura FLX Team, Merida Carbon FLX Team


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Avarija
StandartinėParašytas: 2014-07-03 19:08 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2014-03-25 23:14
Pranešimai: 47
Miestas: Kaunas
esmes neparasei visai pacio ivykio,tikrai nera taip kad tave partrenke ir tu kaltas, tikrai to nera esu pats buves panasioj situacijoj ir viskas man isisprende per pusantro men,


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Avarija
StandartinėParašytas: 2014-07-03 20:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-12-06 23:08
Pranešimai: 116
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Milda
mh, katik norėjau išsiūsti ką parašiau apie avaryja ir kad išsiūsti teko vėl prisijunkt ir viskas dingo visas aprašymas, kuri ilgai rašiau, mh, tikiuos viską ką buvau parašius, parašysiu išnaujo tikiuos tapat, teks man vėl užtrugt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Avarija
StandartinėParašytas: 2014-07-04 10:13 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-06-02 13:58
Pranešimai: 1246
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius Balčiūnas
Emilija, tu berods buvai anksčiau čia rašius apie šią avariją, kai lenkdamas autobusas nunešė tave?

_________________
BESTTEAM ::: DVIRAČIŲ MĖGĖJŲ IR ENTUZIASTŲ KOMANDA IŠ KAUNO


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Avarija
StandartinėParašytas: 2014-07-05 21:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-12-06 23:08
Pranešimai: 116
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Milda
taip tas pats
Avaryja įvyko lapkričio gale. Policija mane apklausė pačią pirmąją ir tik po gero mėniasio su trupučiu, o paskui tik kitus.
Todėl papasakoti jau neką ir galėjau. Čia aprašiau nedaug, bet kartu ką ir kiti pasakė. Važiavau keliu, netoli kelkraščio, bet nebuvau prilipus priepat kelkraščio, bet ir nebuvau labai toli nutolus nuo jo. Autobusas lenkdamas mane, važiavo priepat manęs, Kas svarbiausia tarp manęs ir autobuso tikrai nebūvo jokio normalaus, tuo labiau saugiaus atstumo, nes kai mane lenkė autobusas, aš jutau ir mačiau, kad jis yra priepat manęs prilipęs, nors tą gatvės dalis tikrai nėra siaura, tad normaliai ir tikrai saugiai, mane aplenkt tikrai galėjo, bet kaškodėl važiavo priepat. :evil: (Vienas iš liūdininkų teigė, kad tarp manęs ir autobuso būvo 1,5m., O autobuso vairuotojas teigė, kad tikrai tarp mūsų būvo netgi 2m. (Nors aš žinau, kad tai yra tikras melas)). Kai autobusas važiavo labai arti aš jutau dideli gūsi, mane biški sumėtė, bet išsilaikiau ir toliau važiavau. Po kurio laiko, pamenu, kad aš atsitrenkiau kaire pusę į autobūso šoną, pajutau labai stiprų ir skaudų smūgį nugaroje. Kaip pasirodo į autobusą trenkiaus nedgi du kartus. Pirmas smūgis būvo nugaroj, antro smūgio, kaip trekiaus į autobusą galvą, nei jutau, nei pamenu. Kol autobusas nuvažiavo, būvau visą atsirėmus į autobuso šoną visu kūnų. Kai autobusas pilnai nuvažiavo, kaškaip ore sugebėjau apsiversti, taip, kad ant asvalto trenkiaus ir atsidūriau taip, kad mano kojos atsidūrė, ir jau gulėjo, į važiuojamosios dalies vidūrį, o galvą į kelkraščio pusę. ( O nežinia kodėl vienas iš liūdininkų, vėl teigė nesamoninga, o tuo labiau klaidingą teiginį, kad mano kojos būvo į kelkraščio pūsę, o galva į važiuojamąją dalį :? :shock: ). Iš policijos tyręs susyjęs su sužalojimais, dėl mano sveikatos sutrūgdymo konstaktavo, kad aš patyriau, ir tai būvo sutrūgdyta lengvo pobūdžio sveikatos sutrūgdymas. Nors aš patyriau, daugybinius kaulo lūžius, mentės, šonkaulių, rankos, ir dviejuose vietuose sumušimus galvos ir rankos. Ir kas pasakoje, po šonkaulių lūžių vėliau dar teko iš plaučių išsiurbti atsiradusi susikaupusį kraują. Bent tuo gerai, kad būvo dar nedidėlė operacija. Bet kas blogiausia daugiau, mažiau pasakoje visus lūžius jaučiu iki šol, ir jau, jausis visą gyvenimą, kad būvo lūžę mano kaulai :?. Bet džiaugiuos tuo, kad aš dar sveika, gyva, ir begalo džiaugiuos, kad aš būvau su šalmu, nes nežinia, kas būtu būvę man, jei tuomet bučiau būvus be šalmo. :? Nes viso du kartus būvau sukrėsta smūgių į autobūsą, ir į asvaltą.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Avarija
StandartinėParašytas: 2014-07-08 18:50 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2014-03-25 23:14
Pranešimai: 47
Miestas: Kaunas
be komentaru
https://www.youtube.com/watch?v=Rt6Mro4vjBs#t=35


Prikabinti failai:
Patrick Knetemann and the wreckage of his bike.jpg
Patrick Knetemann and the wreckage of his bike.jpg [ 57.3 KiB | Peržiūrėta 9202 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Avarija
StandartinėParašytas: 2014-07-17 18:49 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2014-03-25 23:14
Pranešimai: 47
Miestas: Kaunas
bukite visi atsargus kelyje
https://www.youtube.com/watch?v=rJO1Ay7TbnM


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Avarija
StandartinėParašytas: 2014-07-24 14:31 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-06-02 13:58
Pranešimai: 1246
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius Balčiūnas
http://kaunas.kasvyksta.lt/2014/07/24/kaune-nukentejo-dviratininke-is-suomijos/

_________________
BESTTEAM ::: DVIRAČIŲ MĖGĖJŲ IR ENTUZIASTŲ KOMANDA IŠ KAUNO


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Avarija
StandartinėParašytas: 2014-08-28 23:51 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2012-09-03 13:20
Pranešimai: 56
Nezinau ar tai pavadinciau avarija,bet kontaktas buvo.Vaziavau ,,zaliu''(M.K.Ciurlionio) tiltu Europos pr.link pirmos juostos viduryje,priesais posuki i Minkovskiu g.(nelendu i 2 juosta,kad per daug nesimaisyt)Ir staigiai svystelejo masina sukdama is 2 juostos i desine.Keista bet,as ganetinai lengvai trenkiuos i galini desini sparna su vairu.Susvyravau ir sustojau,vairuotojas taip pat.Islipo ir as iskart paklausiau ar su galva jam viskas gerai?Jis pradejo saukt,draskytis,lakste po kelia ir rode kur as vaziavau dviraciu ir neva jis gali is antros juostos sukt i desine.As jam ramiai sakau - dziaukites kad, nenukritau.Galima buvo paprasciau ir mandagiau,butumet siek tiek pristabde ir puikiausiai uzsuke.Tada jis taip greit susimaste,apsiramino nesugalvojo ka pasakyt. :?
Sakau skirstomes!Tuo ir pasibaige.Istikruju net pats nezinojau ka tokioj situacijoj daryt,nes is 2 juostos rodykle nurodo vaziuot tik tiesiai.As vaziavau pirma tiesiai i A juosta.

_________________
Į kalną,prieš vėją,be rankų,viena koja,atbulas ir užmerktom akim.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Avarija
StandartinėParašytas: 2014-08-29 06:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2013-08-06 09:08
Pranešimai: 32
Vardas, Pavardė: Simonas
O kontaktas būvo pirmoje ar antroje juostoje? Ta prasme, ar automobilis sukdamas į dešinę iš antros juostos "užpjovė" į pirmą juostą, ar jis taip antra juosta ir būtų užsukęs? Nes toje vietoje dvi juostos sukasi į dešinę, tačiau tik iš pirmos galima sukti.


Paskutinį kartą redagavo Kestis 2014-08-29 14:07. Iš viso redaguota 1 kartą.
ištrinta citata


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 250 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 16 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai