Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-29 01:10

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2016-04-07 12:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2016-04-06 09:47
Pranešimai: 8
Miestas: Kaunas
Sveiki Velomanai,

Be skambių įžangų ir visko, emocijos apimtas ir sužavėtas gero pasiūlymo nusipirkau hibridą... 18" rėmo, būdamas 189cm (nors gal jau susitraukiau reikia pasimatuot vėl :D)...

Važiuojant kaip ir viskas ok, bet kadangi patiko visas sportas, pradėjau stipriau domėtis ir žiūriu, kad jis man visai ne į pagal rėmą.

Norėčiau patarimo iš bendraminčių, kokia turėtų būti teisinga sėdėjimo pozicija ant tokio dviračio (kiek randu informacijos, viskas tik apie plentinius).

Gal verta parduoti kol nenudėvėjau ir nusipirkti didesnį? bet prarasiu pinigų daug.
Gal kokiais komponentais galėčiau kompensuoti tai?
arba gal išvis tiesiog panikuoju be reikalo?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2016-04-07 13:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2016-03-15 19:16
Pranešimai: 10
Miestas: Kėdainiai-Kaunas
Skype: vyrgaz
Vardas, Pavardė: Virgis
Žiūrint kokios formos rėmas, jei labiau panašus į mtb, reikėtų pagal mtb standartą susireguliuot..O to dviračio grąžint ar didesnį nėra galimybės? Aš irgi buvau pirmą dviratį pagriebęs su 59 cm rėmu, sėdėt antį jo patogu buvo, bet stovint apsižergus ko ne kabėjau ant balkio..Tai pasikeičiau į dviratį su 48 cm aukščio rėmu..Mano ūgis 180..Reikalingus parametrus gali pasitikslinti čia.


Paskutinį kartą redagavo vyrgaz 2016-04-07 15:08. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2016-04-07 15:02 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
+ galima pasikeisti rėmą. Reik skaičiuoti kas kiek kainuotų ir spręsti. O gal pavargus su dabartiniu, atsiras noras ir dviračio tipą keisti...

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2016-04-07 15:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2016-04-06 09:47
Pranešimai: 8
Miestas: Kaunas
Gražinti neitų.

Patys išmatavimai:
Paveikslėlis

Aš ištikro net nežinau ko man trūksta, nes reikia pabandyt pozicija važiavimo gerai susireguliuot.

Vakar 40km numyniau, tai nesijaučiu, kad kažkas daugiau būtų nei nuovargis po judėjimo (to nedarius, tokiais tempais ilgesnį laiką.) ir aišku... užpakalis :D

Rėmą keisti irgi ne variantas, dviratis ne high-endas, Acera/Altus komponentai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2016-04-07 18:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2014-10-23 18:00
Pranešimai: 16
Tiesą sakant, man atsitiko labai panašiai, įsigyjau naują hibridinį dviratį iš užsienio, sumodifikavau visus komponentus ir pabaigoje pasirodė, kad rėmas gali būti man per mažas. Aš esu 190 cm ūgio ir įsigyjau 20.5 colių rėmą, sėdynės vamzdis beveik iki maximumo, pradėjau nerimauti kas čia bus, tai kaip ir tu, paskelbiau kelias temas užsienių forumuose ir vienas žmogus labai taikliai paklausė manęs, ar tu jauti diskomfortą mindamas dviratį, nu kaip ir ne, tai kodėl tada nerimauji. (Nors riešus truputį vis dar skauda, galbūt nepratimo reikalas ar silpni riešai, nes įprastai su CX važinėju) Dar taip pat uždaviau klausimą, kodėl tada rėmas atrodo labai neproporcingai mano kūnui, aš aukštas, rėmas mažytis, tai anot jo reklamose matome tik mažesnius žmones kurie proporcingiau atrodo, dar galit pažiūrėti kaip atrodo BMX ar dirt raideriai ant savo dviračių: )

Čia mano sėdėsena:
https://goo.gl/photos/WfD6ba6x7yZYEaUG7


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2016-04-07 19:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2016-04-06 09:47
Pranešimai: 8
Miestas: Kaunas
Geras atsakymas. Kaip ir viskas komforte, pradėsiu jaust kažką blogo, pradėsiu modifikuoti, o dabar kol dar geras oras.. į trasą :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 50 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai