Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 21:15

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2017-02-28 10:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2016-05-12 09:31
Pranešimai: 17
Sveiki, turiu '29 MTB dviratį ir labai reikai kojelės, pabodo ramstyti visur kur paupuola, labai nepatogu. Todėl nutariau išsirinkti kojelę, o tai padaryti ne taip lengva kaip galvojau. Daugelis universalių jokelių tiesiog tvirtinasi per arti ir aš neretai užkliunu kulnu ją, kas gali baigtis kokį kartą geru skrydžiu. Todėl ieškau tokios, kuri būtų kuo toliau nuo kojų - tvirtinama ant galinės ašies.

Radau 2 variantus, tačiau reiktų Jūsų patarimo ar iš viso suveiks ir ar bus tinkami mano pasirinkti variantai:

Paveikslėlis

Nr. 1 - man labiausiai patinkantis variantas, tačiau nesu tikras ar ji tinkamai prisitvirtintų ir ar užtektų jos ilgio, nes aprašyme rašo 24-28 dydžiams.

https://www.bike24.com/1.php?content=8; ... c=0;page=4

Paveikslėlis

Nr. 2 - skystesnis variantas, tiktų, manau, garantuotai, tačiau, ar 28 dydžio užteks 29 ratui? Skirta 26-28 dydžiams.

https://www.bike24.com/1.php?content=8; ... id=0;pgc=0

Paveikslėlis

Kaip jūs manot, ar neprašaučiau su Nr.1 ? Ir apskritai ar paeitų 28 kojelė ant 29 dydžio dviračio?

Ačiū


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2017-02-28 18:25 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Jei nori, kad kojelė nelaužytų rėmo, o rėmas neturi tam skirto tvirtinimo, tai tada tik tokia, kuri tvirtinasi prie abiejų chainstay'jų:
Paveikslėlis

P. S. Nu nepykit gerbiamieji, bet man 29eris su kojele atrodo taip pat, kaip Porsche su farkopu :(


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2017-02-28 20:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2016-05-12 09:31
Pranešimai: 17
Darysp rašė:
Jei nori, kad kojelė nelaužytų rėmo, o rėmas neturi tam skirto tvirtinimo, tai tada tik tokia, kuri tvirtinasi prie abiejų chainstay'jų

P. S. Nu nepykit gerbiamieji, bet man 29eris su kojele atrodo taip pat, kaip Porsche su farkopu :(


Dėl Porsche tai pritariu, bet nu, kad tiek pastoviai man ramstyti reikia, tai šį kartą praktiškumas perspjauna estetiką.

O dėl to dvigubo tvirtinimo, tai variantas toks, kad kartą aš tokią pirkau, užsidėjau, ir man maišo paskui ji, kulnimi ne kartą esu užkliuvęs tą atsikišusį galą ramiai važiuodamas, nesinori apturėt avarijos, kai lemiamu momentu "koja pakištų man koja" :D

dviračių arenoj pavyko užsakyti būtent šį variantą

Paveikslėlis Paveikslėlis

negi jis tikrai toks blogas ir laužys rėmą? tvirtinasi nors ir ant vieno chainstay'aus, bet dviejose vietose. o ir ramstyčiau atsargiai iš švelniai, kad nebūtų smūgių rėmui.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2017-03-01 10:48 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-04-18 01:24
Pranešimai: 301
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Audrius
Su tokio tipo kojelės tvirtinimu diskiniai stabdžiai stengsis "išspjaut" ratą su visa kojele lauk iš rėmo, po kelių stipresnių stabymų bei ramstymų ant kojelės, ratas pasiskersuos ir pradės liest kaladėles, arba padanga sieks šakę. Be to, kaskart išimdamas ratą turėsi nuiminėt ir kojelę. Namie tvarkantis neproblema, bet prasidūrus padangą miške kai kanda uodai ar lyja lietus - papildomi krapštymaisi džiaugsmo neprideda.

_________________
Trek Cobia 2012
Merida Road Race 901
Corratec X-Vert Cross


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2017-03-01 11:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2016-05-12 09:31
Pranešimai: 17
ech.... nenuteikei gerai, bet geriau žinoti, nei nežinoti.

nu negi tokį tada teks siųstis http://www.click-stand.com/click-stand-home-page.html


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2017-03-01 14:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-05-10 23:38
Pranešimai: 1180
O dėl ko būtent tau kojelės reikia? Jei rakini kur nors dviratį - dažniausiai atremi į tai, prie ko rakini. Kur nors miške būna arba medžių arba vietos paguldyt. Ant kojelės pastatytas dviratis dažniausiai nebūna labai stabilus. Jeigu nėra į ką atremt ar kur paguldyt, dažniausiai yra didelė tikimybė kad dviratis kažkam gali kliūdyt. O tada dviratis gražiai virsta su visa kojele...

Kažkada vaikystėj buvo atsilenkus kojelė nuo nuvažiavimo nuo bortelio. Tąkart nenugriuvau, bet nuo tada nepasitikiu kojelėm :roll:

Jei dėl laikymo namuose - geriausias variantas yra stovas arba kablys. Paprasta, patikima ir universalu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 59 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai