Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 21:34

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-12-13 20:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2006-11-15 19:17
Pranešimai: 101
Miestas: Kaunas
Linai, iki kada Jus baidas krausites iki kada man reik isiaiskint ar jei tikrai plaukia (mat juos oras gazdina):)

ale ziuriu isliko beveik standartine komanda:)


nes siandieninis oras ir mane nelabai vilioja, bet as VISAD SU JUMIS:)

Irute

_________________
Noriu gyventi!!!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-12-14 16:14 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
ira rašė:
Linai, iki kada Jus baidas krausites iki kada man reik isiaiskint ar jei tikrai plaukia (mat juos oras gazdina):)
ale ziuriu isliko beveik standartine komanda:)
nes siandieninis oras ir mane nelabai vilioja, bet as VISAD SU JUMIS:)
Irute


Baidares krausimes sekmadieni is ryto, nuo 7.30
Oras sekmadieni turetu buti normalus, be debesuota lietaus arba truputi palys, kaip raso prognozes. Siandien tikrai ne pats geriausias oras plaukti, bet uztat papildo upes vandeniu savaitgalui :-)
Nera to oro, kad neiseitu i gera :-D
Smagu, kad komanda tokia gera, bet koks oras nebaisus


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-12-16 23:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2006-11-15 19:17
Pranešimai: 101
Miestas: Kaunas
visiems grazios nuotaikos, sauletos dienos ir sausu baidariu:)


Irute

_________________
Noriu gyventi!!!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-12-17 00:40 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 20:00
Pranešimai: 2125
na neduok die jums sausu baidariu :)
geriau jau labaiusiai nevykes (nepavykes:) plaukimas , bet jis turi yvykt ...:)
Gero jums viso ko :)

_________________
Geriau uždegti bent vieną žvakę, negu keikti tamsą...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-12-17 20:08 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 16:04
Pranešimai: 139
Miestas: Kaunas
Skype: astonke
Na,štai mes ir po plaukimo :smt038 Oras buvo toks,apie kokį svajojau visus plaukimus baidarėmis,t.y, švietė saulytė ... :smt023 Grįzome visi įdegę ir pailsėję :smt098 ,o kai kas ir išsimaudę....Gyčio palinkėjimas"ne duok die jums sausų baidarių" :lol: išsipildė....O šiaip upė,man labiausiai patiko,iš visų kiek esu plaukusi...tai ir gera srovė,ir bangavimas,ir akmenų nebuvimas.....ir aišku gera kompanija :smt023
Jurgai ir Irai didelis dėkui..... :smt057 kad po kelionės pradzios nesėkmių,jos sugebėjo toliau tęsti kelionę ,puikios nuotaikos....ir tikiuosi savijautos....
O kelionės gale-tik įsitikinome,kad vyrų be prieziūros palikti negalima nei minutei :lol: :lol: :lol: (Čia apie Lino ir Edvino pasiklydimą grįztant)... :smt050
Linksmų švenčių...visiems..ir laukiame kalėdinio ar naujametinio plaukimo... :smt114

_________________
Viską daryk 100% my skype:(astonke)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-12-17 20:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2006-11-15 19:17
Pranešimai: 101
Miestas: Kaunas
Asta, gaila kad aplenkei mane su aprašymu, bet jau jau parašiau, tai gal kam išsamiau apei viska įdomu:)


Ištrauka iš "Kai mes nemokame išlikti sausi":)

Sveiki visi ištroskę info apie nesenai t.y. apie 17.00 pasibaigusį žygį Šušve:)
aga galvojat be nuotykių apsėjom, ne ne ..tikrai nea:) negi me s taip sugebėtume
komanda, kaip rašyta kažkada pasiruošusi bet kokiam orui, o kadangi visi tarėsi dėl gero oro, tai oras buvo nepakartojama s kaip ir plaukimas net ir maudytis galima buvo
Kaip yprasta komanda startavo nuo „Savo“ 8.00..ui turėjo, bet kai kas užsibalevojęs primiršo atsikelt, o kai kas kitas pamiršo pakelt
Taigi 4min nusitesė ir privertė Liną truputi sunerimt, kur visi pasiryžę plauk dinge))), o jie tuoj pat prisistatė
Taigi startavo kaip įprasta - Linas, Asta, Edvinas, Tautvis, Jurga ir aš...bei naujas žmogutis, kažkieno sese dvynė..Andriuj staiga atsisakius, Lina s turėjo baidariuoti vienas, kiek išaiškėjo mažutės atkarpos metu Edvinas irgi neatsisakytų tokio malonumu plaukt vienas
Taigi 7 žmogeliukai ir 3 mašinos su 4 baidarėm lėkė autostrada ( Linai sakai excel sistemos reik, juk matai viska suskaičiavau, net sesės nepamiršau)))))
Atvažiavę prie starto iš vienos pusės buvo užtvanka, kuri pločiu ir gyliu kaip tėtis sakė, atrodė tikrai didingai (ten ikritus tikrai nebūtų malonu iki kranto dasikabarot..tai va vos spėjome pajudėti ( apie 10 min) trasa jau ir staigmenos prasidėjo...kaip manot kas..maidymasis..ogo tiesiai į dešimtuką..kas išsimaudė??? Paprastesnio klausimo negali būt ar ne taip...na galima sakyt Neptūnas ją tikrai myli..nežinai taip taip..aš ir Jurga
Greit vaizdas susidarys, kad aš plaukiu geriau vandenyje nei baidarėje..taigi įvirtimas buvo paprastas, bet neįprastas, prispaudimu srovės prie medžio nuvirtusio...
O viskas buvo taip . aš su Jurga vos įsėdusios į baidarę ir nespėjusios susiplaukt įstrigome posūkyje srovės nešamos. Kol Linas su savo baidarė priplaukė ir bandė padėt išsikapanot, šliūkštelėjo vandens mažumėlę, bet tai ir buvo blogiausia, nes aš buvau vienoje pusėje medžio šakos, o Jurga kitoje, taigi į priekį negalima išsistumt, nes Jurga nepralenda, į galą nes aš nepralendu (šaka buvo pakankamai arti vandens)..bet to užteko, kad srovė vis labiau stumtų prie medžio ir buvęs baidarėje vanduo teškuliuodamas pasvirdino ją visiškai..Jurga buvo visiškia šlapia..aš tik iki pusės, galiausiai, baidarę paleidome, Jurga išbrido į krantą, aš medžiais į kranta, bet jau šlapios..vieni gaudė irklus kiti baidares ir panašiai, o saulutė spigino
Šalta man bent nebuvo, ale nervas ui kaip imė...atrodė, kur aš ten ir bėdos tada sakiua nebeplauksiu, bet negi galiu šitaip žiauriai..tai kol rengėmės ir analizavom situacija, kiekviena s pasiūlė varintus dėl ko tai įvyko ir kas kaltas..
Baidarės apvirtimo sąrašas toks:
1. aš – ne s kur aš te nesėkmės greit kas bijos su manim plaukt
2. Andrius, ne s neplaukė ir aš su Jurga turėjom plaukt kartu, dvi mergičkos
3. nesusikalbejimas baidarėje, nes nebuvo kada...
4. medis..nes nevietoj nuvirto
5. visa komanda, nes mums leido pirmoms plaukt
6. Neptūnas..nes išmaudė mus...
7. visi kiti, kas neplaukė
8. visi likę, ko nepaminėjau
Tai va, išanalizavę priežastys plaukėme toliau, pirmas plaukė jau Linas (kažkas norėjo gyvai pasimokyt plaukimo meno, tam sąlygos buvo idealios, bet iš savo klaidų geriau nesimokint, nes tie šlapi drabužiai negundo gruodį turbūt nei vieno)..
Vėliau šiokia tokia baimė ir buvo...o trasa su neaukštais slenksčiais, keletų akmenų, banguotų ir suktų posūkių (ui te ma patiko)))))) smagu kaip Ignalinoj su riedučiais
Galima pasakyti, kad srovė kaprizingesnė nei Dubysoj, o saulės beveik pastovus spiginimas į akis ir gailėjimas, kad nepasiėmėm akinių ir kremo nuo saulės nenuvylė nei vieno turbūt
Papietavę prie tradicinės Kėdainių krašto sodybos su didžiuliais šiltnamiais plaukėme toliau priešingai nei ryte ne apsiplaukėdami o jau normaliai irkluodami..o jau ir kliūčių mažėjo
Pasak kažko, plaukėme jau Avia Baltika keliu, kas nuo karto pristabdydami dėl remonto (kliūčių ruožų)...nes jau jautėsi ramuma, kas nuo karto...banguotomis atkarpomis pasimėgavę
Galiausiai kai baigėsi pasiplaukiojimas turbūt labiausia aš ir Jurga buvo laimingos, kad dar kartą neįkritom, nors kažkas labai norėjo ir tikėjosi (beja, vanduo visai nešaltas, kada pabandykit)))))
Parsivarėme mašinas (kad ir kaip keista buvo, vaikinai be moterų pagalbos pasimetė ir pasiklydo)))))))..
Taigi susikrovę viską grįžome laimingai namo.
Manau, žygis tikrai šaunus buvo manau, 2007m. tęsinį Dubysa ir aš plauksiu, nes kuo dažniau aš maudausi, to noras baigus trasą nemiršta..
O gal čia kieno slaptos pinklės, kuo dažniau mane maudyt ir taip numalšint mano norą plaukt..ale jums nepavyks...aš gi žemaitė
Tegu gailisi, kas neplaukė arba laukia kitos kelionės
Beja, nuotraukų kaip žinau mažoka, nes fotografė ir prodiuseris))) buvo pakankamai ikibę į plaukimą, kai rodė kelią padėdami Linui

VISIEMS AČIŪ UŽ NUOSTABIAI PRALEISTĄ DIENĄ
Aš vis dar su Jumis
Beja, už citavimą neatsakau))))))))
Dėl autorinių teisių pažeidimo kreiptis į sesę)))))) ji gi mišką saugo nuo visko, gal ir Jums padės


Pretenduojanti į pastoviosios maudytojos sąrašą pretendentė

Irute:)

Gyti, telefonas, buvo tikrai giliai:)

_________________
Noriu gyventi!!!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-12-17 22:15 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 20:00
Pranešimai: 2125
prasau nekaltintitu kurie negalejo plaukti del ne nuo ju priklausanciu salygu - jei kas nezino kas yra kaledine prekyba ateikit i senukus - vakar Astijus mane "pagavo "tik per mobilu nors as buvau savo skyriuje kaip ir jis:)
Linkedamas ne sausu baidu turejau omenoj , kad negalima ju nemerkti ivandeni :)
Aciu uz issamu aprasyma :)
Irute , naujametiniam plaukimui sausio6, aisku jeigu jis vyks nuo ariogalos iki seredziaus , uzsisakau vieta baidareje su tavim , as gale - tam kad nutraukti tavo maudynes arba ........kad butu ka atsiminti :)

_________________
Geriau uždegti bent vieną žvakę, negu keikti tamsą...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-12-18 11:21 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 12:31
Pranešimai: 518
Miestas: Kaunas- Monciškės
Skype: sige90
Irute, galiu pasiulyt pradet plaukioti burlente, ten labai daznai tenka maudytis, bet niekas del to nepergyvena :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-12-18 11:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2006-11-15 19:17
Pranešimai: 101
Miestas: Kaunas
Hmmm..gera ideja ziema pradet mokintis plaukioti burlente:) reiks pagalvot:)

as tai del saves nepergivenu, tik del kitu, kuriems kartu tenka isimaudyt su manimi:)

paskutiniu metu vanduo tikrai nesaltas:)

Irute:)

_________________
Noriu gyventi!!!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-12-18 15:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2006-11-15 19:17
Pranešimai: 101
Miestas: Kaunas
Tikiuos Jurga geriau jauciasi o as atrodo gulsiu i lova netrumpam... su tempratura..


Irute

_________________
Noriu gyventi!!!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-12-19 00:04 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
ira rašė:
Tikiuos Jurga geriau jauciasi o as atrodo gulsiu i lova netrumpam... su tempratura..


Hmm... labai negerai... Ar cia rimtai prigriebe ? Klausinejau, kaip jauciates po to irkluodamos. Ar tikrai nesijaute salcio, ar tik tylejai kaip partizane ? Nereikia tyleti o sakyti jei kas, tuoj pat stotume ir sildytumes. Ir kaip tycia niekas sildanciu gerimu nebuvo pasiemes.
Jurga, o kaip tau ?

Esu susirupines, reik pagalvoti apie apsaugines priemones kitiems kartams.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-12-19 00:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2006-11-15 19:17
Pranešimai: 101
Miestas: Kaunas
Ai man turbut praeis...kol ka s tik iki 38 dakilo:)
as jauciausi gerai, tik namo gryzus pradejo saltis purtit, bet po duso ir arbatos viskas gerai buvo..
na tikiuos neiissirgsiu, nes zygiai laukia:)


as seniai sirgau gripu gal ir prisikabino:)

Aga idomu kaip Jurga Tu?

irute

_________________
Noriu gyventi!!!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-12-19 01:25 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 20:00
Pranešimai: 2125
Ar apie apsaugines priemones nuo vandens ?:)

_________________
Geriau uždegti bent vieną žvakę, negu keikti tamsą...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-12-19 17:03 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 16:04
Pranešimai: 139
Miestas: Kaunas
Skype: astonke
Man ir įdomu,ar tokios yra.. :smt081 :smt081 :smt081
O man visą kelionę buvo šilta.....uztai grįzus pajutau,kad irgi "prisikabino" sloga,ir gerklės skausmas....Bet reikia nors kartą metuose ir pasirgti... :smt081 :smt081 :smt081

_________________
Viską daryk 100% my skype:(astonke)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-12-19 20:00 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Skambinau Jurgai ir Irutei, atrodo nera viskas taip blogai, bet kazkokie kvarabai vistiek kimba :-) Dar ir Trejai, pasirodo. Turbut saules buvo per daug ir ziemai nusiteikes organizmas jautrai sureagavo i toki karsta ora :-D Jurgai nieko blogiau, negu buvo isplaukliant, neatsitiko (ji isplauke su sloga+)
Treja, gerk arbatos ir pieno su medum daugiau :-) Man tik rankos jauciasi, kad vienas irklavau, bet jokiu kitu kvarabu.

Reikia visiems atsigauti ir uzsigrudinti iki sausio 6 d. sestadienio, kai nusimato pasiteskenimas Dubysoje nuo Ariogalos iki Seredziaus. Nors ar reikia pagalvoti tiksliau, nes atrodo kad tai netrumpas marsrutas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 32 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai