Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 15:06

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 379 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2009-02-16 18:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-05-01 20:57
Pranešimai: 1096
Pavadinimas biškį be ryšio, kai sugalvosim normalų trumpą informatyvų - taisykit. :!:

IMHO.
500 km - nuvažiuot tokį atstumą bus lengviau negu 600 km. Vos vos. Plius kažkaip gražiau skamba. :D Plius buvo po 400 km kilus mintis daryt būtent 500 km, o ne 600.
Darom nedarom? Tik gal be jokių rekordų siekimo, nes tada viskas daug sudėtingiau (ir gali šnipštas būt, kaip po 400 km).
Galim prašyt paramos iš HE, dar ko nors. Galim savo jėgomis.

Kas turit protingesnių minčių?


Paskutinį kartą redagavo ausradei 2009-06-17 11:06. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: 500 km non stop
StandartinėParašytas: 2009-02-16 18:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-01-25 17:06
Pranešimai: 16
Miestas: Siauliai
Vardas, Pavardė: Nerius
kodel nepletoji "Ilgų nuotolių važiavimas Audax ir Randonneur stiliais" temoje ,o kuri nauja ?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: 500 km non stop
StandartinėParašytas: 2009-02-16 18:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-05-01 20:57
Pranešimai: 1096
Linas rašė:
Bet tai tik mano pasiūlymas ir čia jau atskira tema, kurią reiktų vystyti atskirai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: 500 km non stop
StandartinėParašytas: 2009-02-16 18:57 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-24 23:00
Pranešimai: 772
Miestas: Kaunas
Kai važiavom 400km Aušrai sunkiai sekėsi jau po 40km.
Ar jau jautiesi pasiruošusi "imti" 500km?

Iš principo idėja nebloga, bet asmeniškai aš šiais metais neturiu planų važiuoti daugiau nei 200km per dieną.
HE gali ir neduot paramos, krizė visiems jaučiasi.

_________________
Go. Go. Go.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: 500 km non stop
StandartinėParašytas: 2009-02-16 19:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-05-01 20:57
Pranešimai: 1096
Tuo metu aš aplamai iki tol buvau numynus vos porą šimtų km. Ten tiesiog buvo durnas noras, daugiau nieko, ir tas greit pasimatė. Po 2 metų nuo to laiko įgavau proto ir patirties. :)
Jeigu nesijausiu pasiruošus - nevažiuosiu, ot tai bėda. Bet gal kažkas kitas norės? Nes norinčių mačiau. Ir šita tema ne mano personalinė (nors aš ją užvedžiau), o apie važiavimą.

Pradžioj - darom ar nedarom (kitaip - kas PLANUOJA važiuot)? Kaip iš tikrųjų bus, laikas parodys ir visos kitos aplinkybės.

Darom tik velomanai ar paskelbiam GD forume?

Viskas tik pradinėj stadijoj ir stengiamės be jokių "tu gali, o tu ne, tavo dviratis tinka, o tavo ne, tu per mažai sveri, o tu per daug" etc. :smt006


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: 500 km non stop
StandartinėParašytas: 2009-02-16 21:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-12-20 21:59
Pranešimai: 651
500km tinka i blic turus, nebent jus norit "velomaniskai" tai yra su mtb vazinetis plentu. Vapsie kam to finansavimo cia ? Jei vaziuotumet i Praha ant laiko tai suprasciau, o cia pas babyte i kaima numynt finansavimo...
vasara myndavau iki 400km su plentiniu, megejiskai, o ir mano fizine bukle.....


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: 500 km non stop
StandartinėParašytas: 2009-02-16 21:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-05-01 20:57
Pranešimai: 1096
Savo nepasitenkinimą tam tikra tema galite išreikšti nesilankymu joje.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: 500 km non stop
StandartinėParašytas: 2009-02-16 21:49 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-08-21 11:08
Pranešimai: 492
Būtų smagu sudalyvaut, jeigu tik išeis :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: 500 km non stop
StandartinėParašytas: 2009-02-16 22:48 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Iškart reikėtų taisyti pavadinimą, nes "non-stop" reiškia visai nenulipant nuo dviračio. Nebent tai turima galvoje :roll:

Kitas dalykas - koks šito važiavimo tikslas ? Nes važiuojant 400 km tikslas buvo pasiekti Lietuvos rekordą ir visa važiavimo strategija, laiko planavimas ir tempas buvo rikiuojama ant šito pagrindo.
Jeigu 500 km važiavimas yra tik šiaip pasivažinėjimas, tai kitoje temoje jau siūliau važiuoti originaliu Audax stiliumi, t.y. grupėje laikant vienodą greitį ~23 km/val ir taikant į 30 valandų limitą, startuojant ir finišuojant kartu visa grupė. Tada galima skaičiuoti važiavimo laiką (~22 val. jei vidutinis 23 km/val. numatyti poilsio vietas tam tikrais atstumais, poilsio trukmę).
Tada bent idėja atsiranda, kad važiuojama dar nuo XIX amžiaus praktikuojamu ir gyvu važiavimo stiliumi, kažkas originalaus ir naujoviško Lietuvoje.

O gal yra kitų idėjų. Apie šį važiavimą priminė Saulys. Tai gal jis ką nors originalaus sumastė ?
Be originalios idėjos - tai tik ilgo atstumo pravažiavimas. Dar viena idėja- dedikuoti važiavimą kokiai nors datai ar progai: patriotinei, tautinei, kultūrinei ar sportinei.

Galima važiuoti savarankiškai be palydos, kas būtų daug įdomiau ir tikresnis iššūkis. Arba važiuojantys susimeta lydinčiam transportui. Tradiciškai reikia planuoti važiavimo ir poilsio intervalus. Visuose ilguose važiavimuose galioja ta pati taisyklė - poilsis turi būti kaip galima trumpesnis.

Toks ilgas atstumas sezono pradžioje yra didelis krūvis, ir neturint bent 2000 km gali būti sunku. Nereikėtų bijoti tamsaus meto, jei važiavimas būtų vėliau vasarą.
Dėl rėmėjų: abejočiau ar jų pavyks susirasti tokiu sunkmečiu. Ir kam jų reikia ? Jei iš to nedaroma viešos pompastikos su reklama žiniasklaidoje, rėmėjams tai visai neįdomu.

Tokios mano pradinės mintys.

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: 500 km non stop
StandartinėParašytas: 2009-02-17 01:47 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
atsiprašau už kitą žinutę, bet šovė gera mintis dėl 500 km važiavimo idėjos.

Galima važiavimo metu rinkti kam nors aukas. Ar kokiam vaikui pagydyti, ar prieš moterų krūties vėžį, ar prieš tuberkuliozę, etc. Užsienyje tai gan populiari labdaros rinkimo forma. Lietuvoje dar nebandyta, tai galime būti pradininkais :-)
Veiksmas toks: iš anksto paskelbiama idėja, vardan ko vykdomas važiavimas, ir kol jis vyksta, tol žmonės aukoja tam reikalui į nurodytą sąskaitą. Idėja labai paprasta: kažkas daro įdomų pastangų reikalaujantį žygį, o palaikantys gerą idėją ir darančių pastangas, tam tikslui aukoja.

Kad patiems neužsiimti viso aukojimo organizavimu (geriau neužsiimti 8) ), geriausia kreiptis į kokį labdaros fondą (jų yra ne vienas). Visos aukštų valdžios vyrų žmonos turi po fondą: Kubilienė, Adamkienė, Zuokienė (beje šitas aktyviai dirba dėl krūtų vėžio) ir kitos. Manau, kažkuris fondas, laiku susitarus, pasijungtų tam reikalui.
Tada jie organizuotų aukų rinkimą ir akcijos paviešinimą, o mums liktų tik minti pedalus už idėją. Tada ir 500 km lengviau vyniosis.
Bet tam reikia rimtai ruoštis. Čia tik mano idėja. Siūlykte savas ir balsuojame dėl tinkamiausios.

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: 500 km vienu kartu
StandartinėParašytas: 2009-02-17 09:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-05-01 20:57
Pranešimai: 1096
Kaip supratau, važiavimas po truputį mezgasi.
Siūlau tokią idėją: galim jungt Baltijos kelio minėjimo 20-metį ir rinkt lėšas per A. Adamkienės fondą kokiam vaikui (didesnė tikimybė, kad pavyks, vaikus visi labiau remia + šitas fondas kaip ir geriausiai žinomas).

Lygiai taip pat galim tiesiog pasidaryt važiavimą for fun be jokių ten kilnių tikslų. :!:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: 500 km vienu kartu
StandartinėParašytas: 2009-02-17 10:52 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-08-15 10:51
Pranešimai: 1681
Miestas: Kaunas
Skype: samblia
Vardas, Pavardė: Saulius
500'000m važiavimui pradžiai reikia maršruto. Jame visa esmė. Bandžiau anksčiau dėliotis, kad važiuoti apsieinant be palydos, maršrutą ratu - iš Kauno į Kauną, su nakvyne namie. Praktiškai nepavyko išvengti draudžiamų ruožų (greitkeliai), žvyrkelių.... Norisi kad trasa būtų ir minimui ir akiai-dūšiai maloni. Toliau - treniruotės fizinei ir komandinei formai pasiekti. Neprisirišant prie tikslios datos ir važiuoti kai bus pasiekta forma, tiks oro sąlygos. Tai gi, lekiam.

Rėmimai ir dedikacijos geras dalykas, tik tai turi būti subrandinti ir moraliai vertingi dalykai. Kitaip gausis pompastinis kičas - nu kaip (hmm) pupų dėdės kelionės po Europą :) Manyčiau tokiems reikalams mes dar per maži (pasiekimais, žinomumu, kiekiu). Reikia gero sezono ar sezonų su pasiekimais, tada ateis įvertinimas, pagarba, žinomumas .... Idėja (-os) gal neblogos, svarbu nenusipiginti. Ir dar prieš tai gerai pagalvoti, ar to mums reikia.

OT/ Šiaip tai siūlyčiau padaryti atskirą temą (be diskutavimų jos viduje), kurioje būtų sudedami velomanų pasiekimai, savotiška klubo pasiekimų (o gal ir rekordų :roll: ) knyga. Ir nereikės tada oficialių registratorių/vertintojų - žmonės patys matys kaip ir kas buvo pasiekta, patys vertins. 400km, didžiausias dalyvių kiekis 3dienio važiavime, etc. Taip išsaugosim, kad neužsimirštų ir bus galima juos sumušinėti bei gerinti. Ir tai turėtų būti skirta ne tik "sportiniams" pasiekimams.

_________________
Saulius


Mano avataras yra čia
Velomanų naujienos facebook'e
Velomanų komandos forumas: http://velomanai-team.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: 500 km vienu kartu
StandartinėParašytas: 2009-02-17 11:12 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-09-23 19:49
Pranešimai: 497
Miestas: Kaunas
Skype: mecka40
Vardas, Pavardė: Gintaras Gedminas
:smt006 Mano manymu tai jei rinkti aukas tai jas panaudoti eismo saugumo gerinimo reikalams :roll: pvz-už tuos pinigus pirkti atšvaistus ir dalinti atokiu gyvenviečiu mokyklu vaikams BŪK MATOMAS :P :!:

_________________
Laikai kėičiasi ir mes keičiamės su jeis.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: 500 km vienu kartu
StandartinėParašytas: 2009-02-17 11:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-05-01 20:57
Pranešimai: 1096
Pamirškit jūs tuos KET reikalus ir atšvaitus, jie vistiek vėliau šiukšliadėžėse atsiduria. :!:

Aš už važiavimą be jokio tikslo, kaip Saulys siūlo - tada galima daugiau "lyrinių nukrypimų", pvz. lįst į autostradą (už ką oficialiam važiavime gautume per nagus nuo 02). Galim ir nebaigt važiavimo, jei pamatysim, kad per sunku. Kažkoks rimtas tikslas rimtai ir įpareigoja (pvz. jei per 400 km būtų sėdęs į auto dar berods 1 žmogus - viskas būtų žlugę). Plius atstumas rimtas, žmonių kažin ar surinksim bent 10, kad būtų galima nubyrinėt didesniais kiekiais. :?

"Rekordų knygos" oi kaip nereikia - tada garantuotai ir vėl prasidės pūtimasis ir garbės ieškojimai "aš geresnis, nes ten dalyvavau; aš geresnis, nes tiek nuvažiavau; aš geresnis, nes tą padariau ir pasakiau" etc. ir vėl bus pjautynės. Mes tam dar nesubrendę. :smt009


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: 500 km vienu kartu
StandartinėParašytas: 2009-02-17 12:02 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-08-15 10:51
Pranešimai: 1681
Miestas: Kaunas
Skype: samblia
Vardas, Pavardė: Saulius
OT,sorry/ tai turėtų būti ne asmeninių, bet velomanų būrio pasiekimų knyga.

Asmeniškai pats sau rašausi/skaičiuojuosi kiek ir kur numyniau, to į forumą kišti tikrai nežadu. Ne kiekvienam dar ir papasakosiu - res nostra.

_________________
Saulius


Mano avataras yra čia
Velomanų naujienos facebook'e
Velomanų komandos forumas: http://velomanai-team.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 379 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 30 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai