Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-29 00:56

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 297 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2010-04-09 20:20 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
artas24 rašė:
Yra dar viena idėja - gal Dviratis Tau administracija už tokį masinį jų kišenių pildymą būtų pasirengusi Velomanų klubui padaryti kažkokias nuolaidų korteles, pvz detalėms arba visam asortimentui, kokių 10-15 proc?:) Kaip pastoviems klientams:)
Žydrūnai, bendravai su direktorium, manau dar po šios akcijos vistiek skambtelsi padėkoti už bendradarbiavimą, tai užklausk tarpkitko:) Gal sutiks suteikti nuolaidas lojaliems klientams?:)

Su tuo direktoriumi bendrauta ir bendraujama dar nuo tada kai Jūs apie velomanus dar nieko nežinojote :wink:
Įdomu būtų, jeigu Jums pavyktų išgauti nuolatines stabilias nuolaidas velomanams, sėkmės :)

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-04-09 20:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-04-09 20:40
Pranešimai: 2
Vardas, Pavardė: Edvardas
Sveiki, as cia naujas , bet turiu siokios tokios informacijos apie si masini apsipirkima. As i sarasa nespejau isirasyti, bet susisiekiau su Dviratis Tau parduotuve, ten gavau direktoriaus telefona ir su juo pabendraves gavau patvirtinima, kad visi kas nespejo isirasyti i sarasa, gales rytoj ateiti su avansu i parduotuve ir jiems irgi bus suteikta 30% nuolaida, po sio pokalbio nuvykau i parduotuve, dar pakalbejau su pardaveju, tai jis mane patikino kad taip ir bus. Tai kas dar nespejot, rytoj dar turit sansa apsilankyti ir isigyti dvirati pigiau :) tai tiek, tikiuosi informacija buvo naudinga.
P.S. taip pat klausiau ar butina iki 11 valandos ryto inesti avansa, tai pardavejas atsake taip: "Tikiuosi visi nesubegs is pat ryto" :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-04-09 21:16 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-04-02 17:41
Pranešimai: 25
Miestas: Vilnius
Skype: praetor.fenix
Vardas, Pavardė: Rolandas
Na, čia jau ir aš pasisakysiu :)
Visgi nėra gerai, kad kiekvienam paskambinusiam vis kitaip pasako :shock:
illicit , aišku, dėkui už info, bet... aš visgi labai paskatinčiau visus iš sąrašo (o ir kitus norinčius) avansus iki šeštadienio 11 val. įnešti, :smt006 kad po to neatrodytų, jog užsirašė 60, o ateis apsipirkt tik 20 , nes likusieji tingėjo/negalėjo/pramiegojo ir pan. :evil:
Tai ko tada buvo vertos visos derybos dėl nuolaidos? :?
Gal visgi, gerbiamieji, vadovaukimės originaliu susitarimu ir Žydrūno pateiktu postu, kad įnašas turi būti parduotuvės sąskaitoj iki rytojaus 11 val. 8)

Pagarbiai

_________________
Praetor
Focus Blue Ridge 2010 :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-04-09 21:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-04-09 20:40
Pranešimai: 2
Vardas, Pavardė: Edvardas
As pilnai sutinku, kad geriausiai butu avansa inesti iki 11 valandos :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-04-09 21:36 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-03-31 00:44
Pranešimai: 21
Miestas: Utena
Vardas, Pavardė: Žydrūnas
DEMESIO VISIEMS KAS DAR NESPEJOT UZSIREGISTRUOTI I MUSU SARASA!

Rytoj butina sunesti avansa iki 11 val. ryto! Uz kiekviena perkama dvirati inasas po 100 lt. Pinigus uz dviracius ims tik grynais, jokiu bankiniu korteliu! Jei nesumokesit avanso iki 11 val. galim negauti zadetos nuolaidos, todel tokiu atveju kaltinkite tik patys save. Kas ines avansa iki 11 val. dviracius tikrai gaus su nuolaida. Yra tikimybe, kad rytoj gali ne visi vilnieciai grizti apsiprekine, bet pazadejo iki pirmadienio aprupinti visus (isskyrus tuos, kurie pirks per siuntu tarnybas. Jie gaus siek tiek veliau). Visi ne Vilnieciai, kurie esate musu sudarytame sarase, dviracius gaus pirmumo eile. Kurie nores papildomai isigyti dviraciams aksesuaru prasome susirinkti i du burelius pagal pirkimo vietas ir bus organizuojamas apsipirkimas kitoje parduotuveje, kur tikimes gauti nuolaida. Sekmes visiems ir pasistenkite rytoj laikytis tvarkos, dviraciu visiems uzteks, tik kazkam gali tekti palaukti iki kitos sav.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-04-09 23:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-04-08 22:58
Pranešimai: 3
Vardas, Pavardė: Remis
illicit rašė:
Sveiki, as cia naujas , bet turiu siokios tokios informacijos apie si masini apsipirkima. As i sarasa nespejau isirasyti, bet susisiekiau su Dviratis Tau parduotuve, ten gavau direktoriaus telefona ir su juo pabendraves gavau patvirtinima, kad visi kas nespejo isirasyti i sarasa, gales rytoj ateiti su avansu i parduotuve ir jiems irgi bus suteikta 30% nuolaida, po sio pokalbio nuvykau i parduotuve, dar pakalbejau su pardaveju, tai jis mane patikino kad taip ir bus. Tai kas dar nespejot, rytoj dar turit sansa apsilankyti ir isigyti dvirati pigiau :) tai tiek, tikiuosi informacija buvo naudinga.
P.S. taip pat klausiau ar butina iki 11 valandos ryto inesti avansa, tai pardavejas atsake taip: "Tikiuosi visi nesubegs is pat ryto" :D

As cia irgi naujokas bet imsiu 5 dviracius ,buvau siandien parduotuvej pardavejas butent taip ir kalba ,svarbu avansa inesti iki 11,00.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-04-10 13:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-04-04 23:00
Pranešimai: 7
Miestas: Alytus
Skype: Jamaikius
Vardas, Pavardė: Darius Kardokas
Ačiū Žydrunui ir Tadui su jumis kai grįšiu susisieksiu, nepamiršiu atsiskaityti už jūsų šaunų darbą!!! Dvi ratukai namie!!! Ačiū dar karta. :) :wink: :!:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-04-10 13:52 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-04-05 17:51
Pranešimai: 10
Miestas: Vilnius
Skype: jurga_gu
Vardas, Pavardė: Jurga
Ir aš noriu padėkoti Žydrūnui ir Tadui už organizacinį darbą. Tiesa, man (kaip ir daugeliui vilniečių turbūt) dviračio teks palaukti mažiausiai iki balandžio 26d., nu bet pakentėsiu kaip nors :)
Ačiū dar kartą! Šaunuoliai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-04-10 14:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-04-10 14:16
Pranešimai: 1
Keistai jūs žmonės mąstote, sezono pačioje pradžioje gaunate net 30% nuolaidą, ir dar yra nepatenkintų tuo, kažkokių diskusijų apie savikainas dviračių ir apie atstovų Lietuvoje pelną.
Tai ne jūsų reikalas, pirkdami dviračius sutaupote trečdalį dviračių kainos, tai gal norite, jog importuotojai jums išvis už ačiū išdalintų?Aš pirkau per pernai metų akciją, ir esu patenkintas tiek dviračiu FOCUS , tiek kaina, kurią už jį mokėjau.
Išvis džiaukitės galimybe, kad Dviratis Tau duoda tokias nuolaidas, nesigilinkite į tai, kas kiek ir nuo ko uždirba...
Tikras lietuviškas mąstymas, gavau didžiulę nuolaidą, bet man VISTIEK BLOGAI...
Žiauru...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-04-10 16:49 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-04-02 17:41
Pranešimai: 25
Miestas: Vilnius
Skype: praetor.fenix
Vardas, Pavardė: Rolandas
Aš prisidedu prie JurgosG (kuri mane užleido eilėje į priekį :oops: :roll:) padėkos Žydrunui ir Tadui už atkaklumą ir puikiai suorganizuotą apsipirkimą. Manau, reiktų kažkur susieiti visiems, kai gausim dviratukus :) , taip pat "Dviratis tau" vadovybei už supratingumą, atlaidumą ir tikrai geras pavasarines nuolaidas! :)

Tikrai nuoširdžiai noriu padėkoti DT parduotuvės Švitrigailos g. Vilniuje pardavėjui Giedriui, kuris sumaniai ir greitai tvarkėsi, dar gi neprarasdamas kantrybės ir humoro jausmo (žinant, kad elektronika tikrai pavedė :twisted: ) Šaunuolis!!! :) Tokius žmones būtina skatinti! Tikrai didelis dėkui tau :!:

Aš irgi esu tas, kuris gaus dviratuką tik balandžio 26 d., tačiau tai, lyginant su nuolaida, yra visiškas menkniekis. Nepatiko man kai kurių pasisakymai parduotuvėj, kad, girdi, o kodėl man nėra surinkto ir paruošto dviratuko??? :cry: :shock: Gerbiamieji, mano galva, truputį nesolidu ir labai... lietuviška... :lol: :wink: Ne maži vaikai esam, parsiųs tuos dviratukus ir gausim juos po poros savaičių, kaip ir buvo tartasi - su nuolaida :) nejaugi šito dar Jums maža? Gal tikrai išmokim džiaugtis, tuo ką sugebėjom gauti ir pasakykim ačiū :)
Ir nevarykim Dievo į medį :D Nes kai Jis nulips... :twisted: :shock:

Visiems gero dar likusio savaitgalio :smt006

_________________
Praetor
Focus Blue Ridge 2010 :)


Paskutinį kartą redagavo Praetor 2010-04-10 19:06. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-04-10 17:08 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-04-07 07:59
Pranešimai: 55
Miestas: Vilnius
Skype: vandobras
Vardas, Pavardė: Evaldas Piktas
aš taip pat norėčiau padėkoti šios akcijos iniciatoriams, malačiai!
Gaila, bet ir man teks palaukt balandžio 26d.... bet gal ir gerai, nes iki gegužės reikia diplominį pabaigt, o taip tai gal būtų likęs paaukotas :D

DĖKUI :)

_________________
CUBE Agree GTC Race 2010
Endomondo


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-04-10 17:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-04-09 16:28
Pranešimai: 4
Vardas, Pavardė: Valdas
prisijungiu prie laiminguju nusipirkusiuju gretu,taip pat noreciau padekoti organizatoriams ir pardavejams.Didelis aciu jums :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-04-10 18:50 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-03-31 00:44
Pranešimai: 21
Miestas: Utena
Vardas, Pavardė: Žydrūnas
Sveikinu visus, kurie isigyjo naujus dviracius ir tuos kurie dar laukia kol juos gaus... Dekui uz tai, kad susiburete i tokia gausu buri, jei ne jus, butu DT pardavejai nedare tokiu nuolaidu! Aciu kad ivertinate musu pastangas, nes tikrai labai sudetinga buvo bendrauti su prekybininkais... Nenoriu kolkas viesai skelbti DT prekybininku problemu (o ju buvo tikrai gana daug), nors mano manymu paviesinus buvusius nesklandumus butu gera pamoka ateiciai ir jei dar kada nors kas sumatys pas juos prekintis masiniu budu, tai reiktu gerai pamastyti ar ne geriau butu paieskojus kitu firmu... Bent jau as pats siandien buvau Dviratis + parduotuveje, o ten prekiauja tikrai gerais Scott dviraciais ir kai pasakiau koki kieki mes nupirkome per viena diena, tai jie pasake, kad be abejones butu dare didziules nuolaidas. Jie net ir be jokio masinio apsipirkimo visa sia savaite yra paskelbe net iki 50 proc. nuolaidas! Tai, ka rase zmogus pasivadines Linas 32 yra tik eiline prekybininku DT agitacija (atsizvelkit i jo kaip dalyvio registracijos forume laika ir suprasit kas rase, be to musu sarase tokio ir nebuvo asmens ). Jis yra is tu paciu DT prekybininku atstovas! Prasyciau nesizaveti ju rastais, kuriais jie megina ir manau kad dar megins dangstyti buvusias savo problemas ir taip megindami pateikti jums gera savo ivaizdi. As asmeniskai su ju direktoriumi esu issiaiskines visus buvusius nesklandumus ir manau jis mane puikiai suprato, kad taip daryti nevertetu kaip jis elgesi si karta. Aciu jam tik uz tai, kad leido Jums visiems isigyti tiek daug dviraciu uz mazesne kaina nei iprastai!
Taigi, linkiu visiems sekmes, aciu Tadui ir kitiems kurie prisijunge prie viso sito reikalo tvarkymo ir bukit atsargus kelyje!
P.S. Manau susitiksime kuria nors diena visi su savais dviraciais ir smagiai praleisime laika, iki :smt006


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-04-10 19:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-04-06 16:54
Pranešimai: 6
Miestas: Gargždai
Skype: dext0n
Vardas, Pavardė: Mantas S
Teisingai tas Linas sako ir joks jis ne prekybininkas. Tiesiog įsigijęs dviratį ir ateity sugalvojęs jį patobulinti(pakeisti esamas detales, kitomis, geresnėmis) greičiausiai susipažinsi su dviračių komponentų kainomis ir t.t. To pasekoje suprasi kiek gali realiai kainuoti tarkim toks focus black hills, kurį galėjot įsigyti už tūkstantį keturis šimtukus ir paskaičiuoti kiek lieka gamintojams, prekybininkams ir t.t. Kaip jau sakiau, kartais esmė ne vien pelno dydyje. P.S. Bent jau Klaipėdos parduotuvėje aptarnavimas buvo pilnai patenkinamas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-04-10 19:35 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-18 15:51
Pranešimai: 161
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Vilius Mikelaitis
Dexton_ rašė:
greičiausiai susipažinsi su dviračių komponentų kainomis ir t.t. To pasekoje suprasi kiek gali realiai kainuoti tarkim toks focus black hills, kurį galėjot įsigyti už tūkstantį keturis šimtukus ir paskaičiuoti kiek lieka gamintojams, prekybininkams


Tu tikriausiai pamirsai kad gamintojai komponentus perka urmu ir jiem tos detales tiesiai is gamintojo kainuoja centus palyginus tiek kiek mokam mes, nes va mum tai jau priskaiciuojami gamintojai transportai prekybininkai ir visa kita

Nesipleciam i O.T


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 297 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 54 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai