Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 14:22

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 54 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Taučio Trek 6700
StandartinėParašytas: 2009-12-06 13:39 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
dar vienas nedidelis pakeitimas http://picasaweb.google.lt/lh/photo/Iee ... directlink

čia dar ant buliaus išbandyta priekinio simplekso apsauga nuo purvų. Lokės pėdoje šitas plastmasės gabalas gelbėjo mano simpleksą, tad užsidėjau ir ant treko. pasidaryt labai paprasta, visiem rekomenduoju

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Taučio Trek 6700
StandartinėParašytas: 2011-05-09 02:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-05-09 02:12
Pranešimai: 3
O geras tik radau internete iskarto uzsiregistravau :). Turiu toki pati dviratuka, idomu matyti ir pas kita zmogu lygiai toki pati. Matau sena tema, ar dar beturi tu jy? Kaip laike jis tau tuos metus? Nenusivylei ? :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Taučio Trek 6700
StandartinėParašytas: 2011-05-09 14:59 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
Sveikas :)
tebeturiu ir tebesidžiaugiu :) kai kas pakeista, kai kas dar laukia pakeitimų, galbūt rudenį reiks paprašyt mylimų fotografų padaryt foto sesiją :)

nusivyliau tik SRAM produkcija (grandinė), bei pagalvojau, kad neverta pinigų leist XT galinei kasetei, tad dabar naudoju Deore grandinę ir tokio pat lygio galinę kasetę. Laukia pavarų trosų keitimas į aukštesnio lygio (apsisprendžiau keist į Jagwire L3) kas visai logiška po tiek ir TOKIŲ kilometrų :)

matė dviratukas visko, netgi tokių maudynių:
http://picasaweb.google.com/V.Samkovas/VilniusJonavaVilniusJonines#5488317572819837746(foto Vitalijaus, visas iš to žygelio gali pamatyt čia
ir nieko :) XT stebulės pateisino savo vardą ir išleistus pinigus - rudenį valydamas priekyje gražų gamyklinį tepaliuką radau, o gale tik ties terkšle purvo, bet nieko keist nereikėjo. Vairo kolonėlės guoliai irgi geros būklės, nors teko šiek tiek su švitriniu pabrūžint guoliavietes. Ratlankiai per tą laiką išliko beveik idealiai tiesūs, nors mano svorio kategorija tikrai ne kaip dviratininko :) galinę padangą pasikeičiau į Rocket Ron (Bontrageris buvo neblogai, bet greit sudrožiau). Labiausiai patenkintas dviračio valdymu - nusileidimai, pakilimai, posūkiai (šituos vis dar mokaus maksimaliai greit įveikinėt. nėra lengva savo baimes nugalėt :/). Miestui užsidedu 1,7" Travel Contact ir patampa toks pusiau comuteris. tik kad palikt niekur neišeina (spynos neturiu ir nepirksiu, laikausi principo -nepalikinėk ir bus ramu). Teko su juo ir Vilniaus plento maratone sudalyvaut - 7ratus įveikiau :) aplink LT žygyje dalyvau priekabą prisikabinęs (ir šiemet tą ketinu daryt) žodžiu ištikimas,malonus,ištvermingas, tvirtas ir savas žirgelis ir vis dar dėkingas Dariui (Darysp) už atliktą darbą!

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Taučio Trek 6700
StandartinėParašytas: 2011-05-09 18:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-05-09 02:12
Pranešimai: 3
Oi cia tiek daug idomiu zodziu prirasei kad nevisur orentavaus :) , matai nelabai uzsimineju dviraciu sportu taip kai cia dauguma esanciu, daugiau po miesta skraidau su juo ( megejiskai taip ), viena syki tik buvau su draugais apie 20km per miskelius prasileke tai pasirodo netoks ir lengvas sitas sportas :). Pas mane tai jei neklystu ant dviracio niekas nekeista taip rimtai, ten padangos,ratai,simfleksai,ir kiti visi dalykai. Galinis XT, priekinis LX, juicy five stabdziai, recon sake, o kitur beveik visur uzrasai bontrager :D. Daug ko dar nesuprantu dviratyje, su sakes nuorinimu, poto su hidraulika ta stabdziu, dabar kaskas atsitiko jog kai spaudziu stabdzius galinius atrodo spaudi tikrai gan stipriai bet ratas pilnai neuzsistabdo o toks tik lengvas stabdymas yra, o kai paspaudi jau stipriai ( netgi per daug stipriai ) nes tik taip ratas pilnai uzsirakina ( ar kaip cia pasakius ) tada atsiranda kaskoks garsas toks grubus nezinau gal kaladelem apkrova, toks jausmas kad toi subyres viskas , tai bijau stabdyti normaliai , nezinau kas yra :(.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Taučio Trek 6700
StandartinėParašytas: 2011-05-09 21:01 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Tautis rašė:
nusivyliau tik SRAM produkcija (grandinė), bei pagalvojau, kad neverta pinigų leist XT galinei kasetei, tad dabar naudoju Deore grandinę ir tokio pat lygio galinę kasetę

Dėl SRAM'o pritariu pilnai - kuo toliau, tuo labiau nusiviliu jų produkcija. Nesu bandęs naujų 10-speed sistemų, gal ten jau gerai. Šiam momentui, kas naudoja 9-speed sistemas, tai pats geriausias kokybės ir kainos santykis, būtų Shimano SLX kasetė ir Shimano HG73 grandinė (patvari, pigi ir santykinai lengva sistema)

Smagu, kad tavo Trek'as puikiai važiuoja. Gerų kilometrų :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Taučio Trek 6700
StandartinėParašytas: 2011-05-10 09:30 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
vardas rašė:
Daug ko dar nesuprantu dviratyje<...>


nieks negimė mokėdamas ;) aš ir dabar daug ko nežinau ir pvz prie stabdžių orinimo nelabai noriu kišt nagų, nors teoriškai ir žinau kaip tai daroma. Labai daug info internete yra (forumai: velomanai, GD [gerasdviratis.lt/forum], youtube, per gūglą daug galima rast).Aišku daug kur anglų kalbos žinojimas būtinas ;) Beto mano nuomone nėra būtina žinot kaip ardosi stebulė tam, kad važinėtis savo malonumui ar varžybose siekt rezultatų ;) kas dėl stabdžių tai ir pas mane keisti garsai, niekaip neprisiruošiu duot labiau techniką išmanantiems draugamas išbandyt. Bet kol stabdo - tol važiuoju (pats kaladėles keičiau, viską apžiūrėjau, pakeičiau kas sugedę, jokių blogumų nepastebėjau)


Dariau, SLX tikrai gerai, o pasižiūrėjęs i realius svorius (jei tikėt internetinėm nuotraukom) tai ir priekinės XT žvaigždės truputi pižinizmu kvepia :) nes SLX vienose nuotraukose netgi lengvesni. Aišku kalba eina apie naujesnius modelius (dabar nepasakysiu kurių konkrečiai metų)

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Taučio Trek 6700
StandartinėParašytas: 2011-05-10 11:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-05-09 02:12
Pranešimai: 3
Saunu kai yra draugu kurie supranta ir gali pagelbeti, ir patogu, ir patarimai nemokami, ir netgi kisenes atzvilgiu :). Cia kai gavau savo dviratuka tai ejau tvarkyti iskarto, vien uz shakes sutvarkyma sumokejau 120lt, nors kiek supratau ja tiktai nuorino nes buvo iki galo isispaudus. Sutvarke galinius stabdzius, nes neveike, ir va vel problemos ( nors kaladeles naujas idejo ), o praejo gal tik keli menesiai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Taučio Trek 6700
StandartinėParašytas: 2011-05-10 23:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-08-29 13:01
Pranešimai: 284
ištrauk pats kaladėles ir pažiūrėk, ar nesusidrožė dar ir ar neleidžia tepalo per cilindriukų tarpines. Nuvalyk diską ir kaladėles su kokiu spiritu ar nuriebalintoju, nusausink ir pasivažinėk. Jei rankenėlė spaudžiasi beveik iki galo, greičiausiai sistemoje atsirado oro tarpų - teks nuorinti (vežk meistram, bet dar šiektiek pakenktėk, kol atsilaisvins jie ir eilių nebus - pigiau kainuos :wink: ).


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Taučio Trek 6700
StandartinėParašytas: 2011-05-12 23:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-03-06 15:45
Pranešimai: 5
Tautis rašė:
dar vienas nedidelis pakeitimas http://picasaweb.google.lt/lh/photo/Iee ... directlink

čia dar ant buliaus išbandyta priekinio simplekso apsauga nuo purvų. Lokės pėdoje šitas plastmasės gabalas gelbėjo mano simpleksą, tad užsidėjau ir ant treko. pasidaryt labai paprasta, visiem rekomenduoju

oi, gaila, kad senokai postinta fotke, idomu butu ka cia pasidarei, nes atsibodo jau valyti man, tai gal cia pagelbetu :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Taučio Trek 6700
StandartinėParašytas: 2011-05-13 08:02 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
nieko mandro - paimtas senas pigus purvasargis, patrumpintas ir pritvirtintas nuo "chain stay" iki "seat stay" (terminai čia:http://www.velomanai.lt/forumas/viewtopic.php?f=8&t=2798). beveik nesimato, svorio ne tiek jau ir daug(jei tau tai aktualu) o saugo puikiai :)

šitoj foto, pritraukęs turėtum matyt apie ką kalba

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Taučio Trek 6700
StandartinėParašytas: 2011-05-13 08:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-03-06 15:45
Pranešimai: 5
aa, va kaip, turiu kaip tik atliekama sena purvasargi :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Taučio Trek 6700
StandartinėParašytas: 2011-06-29 16:53 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
svaitgalį apturėjau šiokį tokį jubiliejų Paveikslėlis

tad ta proga pasigirsiu, kad pasikeičiau pavarų trosus į Jagwire Ripcord L3 (beja, čia irgi atskira istorija apie tai, kaip reikėtų tikrint ką užsakinėji :lol: bet nieko, su Dainiaus[MacGyver] pagalba netgi stabdžių trosai pritaikomi kaip pavarų ;)

pradedu galvot, kad gal vistik sezono pabaigoje reiks dviračiui padovanot rimtą dovaną. kokią? paspėliokit ;)

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Taučio Trek 6700
StandartinėParašytas: 2011-06-29 17:12 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-09-10 09:25
Pranešimai: 171
Miestas: Cardiff, Wales
Vardas, Pavardė: Rokas
pribrendo reikalas FOX'ui? :) daugiau kaip ir nelabai matau ką keist... :oops:

_________________
Fuji Tahoe 1.0 2012 Custom
Genesis Latitude Ti 2012


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Taučio Trek 6700
StandartinėParašytas: 2011-06-29 18:25 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
aš taip nežaidžiu :)
bus matyt metų pabaigoje, bet taip keisiu šakę :) kol kas galvoju, kad gal pakaktų Rebos. Bet čia tik abstraktūs pamąstymai, dorai dar į tą pasirinkimo liūną neįbridau (o domėtis ir skaityt teks daug :smt017 ) kol kas linkstu link Rock Shox stovyklos dėl manualų ir kaip supratau paprastesnės konstrukcijos (kadangi šakių serviso niša pas mumi kaip ir tuščia ir servisuojasi kaip kas išmano, tad šis klausimas aktualus)

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Taučio Trek 6700
StandartinėParašytas: 2011-06-29 19:23 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-31 00:18
Pranešimai: 3731
Miestas: Kaunas
Rock Shox servisas išties labai paprastas - pilnas internetas aprašymų ir video. Reba, nors reikalauja pastovios priežiūros, laimi kaina.

_________________
hydraepic.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 54 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai