Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 16:10

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 912 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 61  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-09-26 13:05 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-24 14:07
Pranešimai: 1084
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Imantas Bruožis
Pilnos parduotuves normaliu lempu, ko ten neina issirinkti? Kiek turi pinigu tam reikalui, tokia ir nusiperki.
Led tipo, kad tave matytu.
Halogena, kad pats matytum, kur vaziuoti. Ziurint ko reikia.

_________________
suk iš kelio dėl takelio


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-09-26 14:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-05-01 20:57
Pranešimai: 1096
Šiaip jau vasarą pilnos Maximos buvo tų lempų, ir už 2 Lt, ir už 90 Lt... Aišku, dabar ne sezonas, rast sunkiau. Megoj yra tokia parduotuvė Limpopo - ten galima daug ko rast. Maximose yra užsilikę tu LED ir halogenų, bet jau už didokus pinigus. Senukuose irgi neseniai mačiau lempučių. Vienžo - netingėkit, paieškokit ir rasit. :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-09-26 15:11 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-08-15 10:51
Pranešimai: 1681
Miestas: Kaunas
Skype: samblia
Vardas, Pavardė: Saulius
Tai va maždaug apie tuos "maximinius" variantus ir kalbu. Tik kad jų nebėra. Vasarą buvau prisipirkęs, tai šeimos narių dviračius apkarsčiau, o man ir neliko. Išpirko jas per išpardavimus, kainos tikrai gerokai sumažintos buvo, centus kainavo.
Kol saulė vėlai leisdavosi, galvojau užteks ir su dinama veikiančio apšvietimo. Dabar jau galvoju, kad elektrą sunku gaminti - labiausiai tai dinamos zyzimas erzina....
Senukuose senai nieko gero šituo klausimu - lankiausi dažnai ir vasarą ir rudenį. Pas juos dviračių dalių skyrius, palyginus su praeitais metais, išviso kažkoks nutriušęs pasidarė. Ir Draugystės g. ir Megos seniuose. Dar va limpopo - šių metų atradimas (geros kainos, savitarna, dviračio detalės-prekės - kaip tik mano poreikiams). Tarp kitko - limpopo žiūrėkite ne tik tas prekes, kurios ant lentynos viduryje parduotuvės, bet ir prie kasos, po stiklu - smulkmenos visokios ten sudėtos.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-09-27 17:49 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-30 20:05
Pranešimai: 502
Miestas: Kaunas
Skype: stanislt
Vardas, Pavardė: Tadas
siandie vos komos negavau... Maximoj galinis mirksiukas 28 litai... kosmaras... firma irgi biski man neaiski

nueinu i misko rusi - kelio galinis zybsiukas - 16 lt:).... tai kas man pasakys - kame yra teisybe?:):)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-09-28 10:53 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-06-15 07:46
Pranešimai: 1101
Miestas: Kaunas
TedisLT rašė:
tai kas man pasakys - kame yra teisybe?:):)


Marketingo politikoj. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-09-28 12:41 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-08-15 10:51
Pranešimai: 1681
Miestas: Kaunas
Skype: samblia
Vardas, Pavardė: Saulius
Veža mirksiukus lemputes į Lietuvą, tik kad neaišku kur jais prekiauja.
Čia http://www.saginda.lt/index.php?id=5375
ir čia http://www.imenza.lt/?page=list&grupe=44

Su Imenza teko susirašinėti, kad prekes iš jų pirkti būtų galima per jų tinklapį ir gauti paštu. Nepavyko, nelabai matomai jie supranta tokią prekybą ir jos privalumus. Su Saginda - tas pats.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-09-28 13:14 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-24 23:00
Pranešimai: 772
Miestas: Kaunas
Saulys rašė:
Veža mirksiukus lemputes į Lietuvą, tik kad neaišku kur jais prekiauja.
Čia http://www.saginda.lt/index.php?id=5375
ir čia http://www.imenza.lt/?page=list&grupe=44

Su Imenza teko susirašinėti, kad prekes iš jų pirkti būtų galima per jų tinklapį ir gauti paštu. Nepavyko, nelabai matomai jie supranta tokią prekybą ir jos privalumus. Su Saginda - tas pats.

Na aš vienu pardavimu paduodamas 1000 ar daugiau vienos pozicijos prekių taip pat nerodyčiau didelio susidomėjimo susirašinėt dėl vienos lemputės. Čia jau smulkesnių įmonių reikalas tokiais dalykais užsiiminėt.

_________________
Go. Go. Go.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-09-28 13:51 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-24 14:07
Pranešimai: 1084
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Imantas Bruožis
Prekiauja specializuotos dviraciu ir ju daliu parduotuves. Kad ir ta simta kartu mineta Misko g. ar Chemijos pr.
Jei netenkina pasirinkimas, reik mokintis naudotis uzsienio e-shopais. Arba kooperuotis kai kiti ka uzsakineja, gaunasi mazesnes siuntimo ir pavedimu islaidos.

_________________
suk iš kelio dėl takelio


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-09-28 14:08 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-08-15 10:51
Pranešimai: 1681
Miestas: Kaunas
Skype: samblia
Vardas, Pavardė: Saulius
Ne apie lemputę ir ne apie vieną kalba ėjo. Tam reikalui yra minimali krepšelio suma, min. kiekis ir t.t.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-09-28 14:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-08-03 12:27
Pranešimai: 24
Miestas: Išregistruotas
Vardas, Pavardė: Rimas
xxxxxx


Paskutinį kartą redagavo FR2200 2012-03-10 20:28. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-10-06 23:38 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 14:01
Pranešimai: 392
Saulys rašė:
dinux rašė:
Saulys rašė:
Būtų gerai, kad kas įmestų info apie geras šviesas dviračiui: kokios, kur, už kiek.... Sezonas dabar toks, kad laaabai reikia

http://www.velomanai.lt/forumas/viewtop ... 2&start=15


Čia kosminių (nesąmoningų) kainų reklama (300-500$). Ne kažką bendro turi sąvoka "geros šviesos" - geras daiktas už realią-protingą-prieinamą kainą.


Tau nesamoningos, man samoningos. Kiekvienam pagal poreikius. Man pvz. nesamoninga virtuves baldu komplektas uz 15000, vonios remontas uz 10000, tiuningines lempos golfui uz 2000, mobiliakas uz 1500, odine striuke uz 1200, akiniai nuo saules uz 800, i-pod grotuvas uz 1000, pragerti bare 150Lt kiekviena savaitgali ir t.t. Kita vertus tie patys zmones sukioja pirstu ties smilkiniu kai pasakau kad normalu dviratis uz 3000 , spiningas uz 400, slides uz 1000, sporto klubas uz 200 Lt/men ir t.t. Ir tai neturi nieko bendro su pajamomis. Viskas priklauso nuo poziurio ;)

p.s. stai siokia tokia apzvalga kad pamatytumet kaip geros lempos turi sviesti: http://terrengsykkel.no/img.php?d=guide ... 05&id=1424

p.p.s jei kas man parodys va taip svieciancias lempas uz 400 Lt, kurios butu lengvos( su akumu iki 1000g), mazos (hibridu is triju lempu uzimanciu puse vairo nesiulyti), patogios naudoti (patogus ir patikimas nuemimas/uzdejimas), atsparios lietui dregmei, neslyksciai atrodancios, svieciancios bent 3 valandas - nupirksiu ir sau ir tam zmogui. As rimtai.
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-10-06 23:42 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 14:01
Pranešimai: 392
TedisLT rašė:
siandie vos komos negavau... Maximoj galinis mirksiukas 28 litai... kosmaras... firma irgi biski man neaiski

nueinu i misko rusi - kelio galinis zybsiukas - 16 lt:).... tai kas man pasakys - kame yra teisybe?:):)


Galiu kada nakti pademonstruoti galini mirksiuka Cateye TL-LD1000 ( ~ 100 Lt). Tada ir pamatysi kame teisybe.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviracio sviesos
StandartinėParašytas: 2007-12-29 14:58 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 13:27
Pranešimai: 184
Kazkokia idomi ta dviratiniu lempu apzvalga.. Visiskai neduoti lempu parametrai - kiek elementu, halogenas ar led, kiek lempuciu, svoris, kur tvirtinama, ~kaina ir t.t.., todel nera galimybes palyginti. Tik tiek kad idomu paziureti,paciam neiseis isbandyti tokio kiekio.
Pavaizduotoje foto forume lempute aisku sviecia labai gerai, bet kad tokia pirkti manau reikia vazinetis uzmiestyje, beto vidutinis greitis turetu buti bent jau 30km/h. ! :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviracio sviesos
StandartinėParašytas: 2008-01-03 14:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-12-20 16:00
Pranešimai: 26
Nusipirkau siandien Tomas Philips lempa ant vairo su 5 diodais ir 4 AAA elementais. Patikrinau tamsiame sabdelyje, tai kol kas esu nustebintas skleidziamos sviesos srautu ir intensyvumu. Mokejau 35 lt + elementu kainos. Raso, kad 150 val laikys. Jeiidomu, galiu nufotografuoti vakare kaip svies ir kiek metru.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviracio sviesos
StandartinėParašytas: 2008-01-03 17:30 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Rocco rašė:
Nusipirkau siandien Tomas Philips lempa ant vairo su 5 diodais ir 4 AAA elementais. Patikrinau tamsiame sabdelyje, tai kol kas esu nustebintas skleidziamos sviesos srautu ir intensyvumu. Mokejau 35 lt + elementu kainos. Raso, kad 150 val laikys. Jeiidomu, galiu nufotografuoti vakare kaip svies ir kiek metru.



su naujais. idomu idomu, nes cia jau gyvas praktinis rezultatas. laukiame testo rezultato :-)

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 912 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 61  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 54 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai