Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 15:28

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 55 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2011-08-16 20:22 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Tai palindai po 8kg :?: :wink: Vien ratai turėjo daug numesti. Solidžiai atrodo, man labai patinka. Pasakysiu tiesiai šviesiai - Ultegra SL man po šiai dienai yra pati gražiausia plentinė grupė (gražesnė ir už mano senukę Dura Ace). Iš naujų grupių, Ultegra man pati baisiausia (aišku čia yra mano nuomonė). Vienu žodžiu išlyginai viso dviračio bendrą lygį. Kiek matau kompakto nusprendei nedėti - norėjai sportinių žvaigždžių. Vairas, kiek matau, liko tas pats. Gal reikėjo ir vairo iškyšą uždėt 3T? Labai gerai dera. Aš tik dėl balno abejočiau. Man šita forma nelabai limpa prie žemos sėdėsenos ir plentinio dviračio. Norėtųsi kažko "a la" Fizik Arione. Jei ne Arione (kad būtų pigiau), tai bent kažko tokio. :wink:
Gero važiavimo, Kęstai. Pasidarei tikras Focus'istas :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-08-16 22:34 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-27 17:22
Pranešimai: 824
Miestas: kaunas
:smt007 aha, labai grazu! :shock: o kada jau mint pradesi? :wink:

_________________
Tas, kuris gyvenimu žaidžia, visuomet pralaimi, o kuris nemoka sau įsakyti, tuoj pat tampa vergu.

Johanas Volfgangas Gėtė


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-08-17 08:26 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2009-08-11 14:01
Pranešimai: 713
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Šarūnas
Sėdi sau Agnė ir mėto akmenukus į Kęsto daržą... :smt069
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
Dema Iseo Winter edition
Focus Blue Ridge 2009/custom
Sporten Favorit


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-08-17 09:13 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-31 00:18
Pranešimai: 3731
Miestas: Kaunas
Agne, laukiam tavo dviračio pristatymo :)

_________________
hydraepic.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-08-17 11:52 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-27 17:22
Pranešimai: 824
Miestas: kaunas
Aha, metau :) Man visada labai linksma sita tema. Vazinetis reik, o ne dviracius pristatineti, kad paskui diedukai su karovnikais nelenktu :mrgreen:
Nepyk Kesti, cia turbut del to, kad man patinki :oops: , tai vis tau ir metu...;)
Nepristatinesiu savo dviracio kol ant pakilos neuzlipsiu su juo :mrgreen: :twisted:, priesingu atveju ner kuom ir girtis :roll: :lol:

_________________
Tas, kuris gyvenimu žaidžia, visuomet pralaimi, o kuris nemoka sau įsakyti, tuoj pat tampa vergu.

Johanas Volfgangas Gėtė


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-08-17 12:03 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Tai, kad čia ne visai taip yr :wink:
Man asmeniškai pristatinėti paprastą iš parduotuvės nupirktą dviratį irgi būtų neįdomu. Bet aš puikiai žinau kiek Kęstas praleido dienų knisdamasis po online shop'us ir eBay, kiek skaičiavo transmisijos suderinamumus ir kiek praleido laiko, rinkdamas tą vieną nepakartojamą ir mieliausią dviratį. Va ir gaunasi, kad ne visada tik važinėjimas suteikia prasmę :wink: Prasmė yra rezultatas, o rezultatas gali būti pakyla, vienetinis dviratis ir t. t. (čia turbūt taip mastom tik mes - technokratai). Man asmeniškai, laikas praleistas garaže, surinkinėjant tuos vienetinius dviračius yra toks pats prasmingas ir įdomus, kaip ir minant pedalus.

Agne, bet tavo dviratis prašosi pristatymo. Labai jau neeilinis jis yra. Nelauk pakylos, rodyk :wink: Bent jau dėl mūsų - technokratų :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-08-17 12:31 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-27 17:22
Pranešimai: 824
Miestas: kaunas
nu siaip tai as viska suprantu :) Jei as kam pasakau, kad pinigus isleidau dviracio detalem, o ne naujai sukenelei, tai reakcija buna :shock: Gerai bent jau, kad ne pats megstamiausias dalykas rankas tepaluotis :mrgreen:
Ir tikiu, kad tas kurybinis procesas labai malonus, .... bet papokstatuti tai galima :wink:
O del mano dviracio - na jam truksta dvieju dideliu pakeitimu, kuriems dar nesukrapsciau finansu ir tai mane nervina, todel neturiu azarto pristatineti :)

_________________
Tas, kuris gyvenimu žaidžia, visuomet pralaimi, o kuris nemoka sau įsakyti, tuoj pat tampa vergu.

Johanas Volfgangas Gėtė


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-08-17 16:14 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Agne, na gi važinėju aš, važinėju :) , tik šiemet nesireklamuoju, nes bandau kiekvieną išvažiavimą išnaudoti maksimaliai važiuodamas sau optimaliu tempu, tad nelabai jungiuosi į bendrus pasivažinėjimus. Ir tas dviratis ne garaže fotografuotas, plente, tikrai ne su mašina jį ten nusivežiau :D
Su Dariaus nuomone visiškai sutinku... malonumas važinėti dviračiu pasidvigubina kai dar galima konstruoti originalius dviratukus, kažką sukurti irgi smagu.
Kalbant apie techniką, tai taip, sėdynė ir jos vamzdis ant šio dviračio labiausiai vaizdą gadina, nors funkcionalumo ir svorio požiūriu viskas puiku. Kadangi Fizik sėdynes jau spėjau pamėgti, tai perspektyvoje ir sportiškesnės atsiras, bet dabar jį dar už horizonto. Tuo tarpu 3T vairo iškyša nuolat vaidenasi, bet nubaidau, nes kol yra neprastesnė, tai papildomai leisti litus dar gaila (nebent kas nors WCS už padorią kainą nupirktų). Ultegra SL iš Shimano man irgi gražiausia (naujoji Ultegra tikrai baisiausia :shock: ), bet dėl išvaizdos vis pasižiūriu į Campagnolo, spėju ir funkciją būtų puiki, bet čia irgi dar toliau už horizonto.
Dar pavardinu pasikeitimus:
ratai: Shimano RS-20 -> Shimano Ultegra WH-6700
padangos: Michelin Lithion -> Schwalbe Durano S
vairo iškyša: Smica Pro Lite -> Rytchey WCS (sukeičiau su Merida dėl savybių tinkamumo)
švaistikliai: Truvativ Elita 2.2 50/34 -> Shimano Ultegra SL 53/39
pedalai: Shimano PD-M540 -> Exustar E-PR43M
galinis permetiklis: Shimano Ultegra SL RD-6600-GS -> Shimano Ultegra RD-6700-SS (gražiau būtų buvęs 6600-SS, bet ėmiau 6700 kad 11-28 kasetė tiktų)
sėdynės vamzdis: Felt 1.2 carbon -> Cross Ultimate SL Carbon
sėdynė: Concept SL -> Fizik Aliante Gama Titanio
sėdynės užspaustukas: originalus Focus -> į kažkokį titaninį (originaliam prasukau sriegį...)
ir patrumpintas šakės vamzdis
Svoris gamyklinės/parduotuvinės komplektacijos 7,9kg (tiksliau 7,88kg nerimtomis svarstyklėmis). Dar planuose nupjauti 10cm sėdynės vamzdžio.

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-08-17 22:03 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-06-02 13:58
Pranešimai: 1246
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius Balčiūnas
Uh, bet kaip su tokiais besvoriais stabilumas važiuojant.... :roll: Aišku, čia tik mano nuomonė, bet suprantu svorio skirtumus aplink 10 kg, o kai žmonės nuiminėja vos ne kas antrą stipiną, ar žvaigždes, (girdėjau sovietų laikais grežiodavo rėmus skylėmis, gal ir dabar kas taip sugalvojęs?) galų gale lipdukus... linksma :lol: Čia ne teisinimasis, kad aš asmeniškai negaliu sau leisti paimti ir šiai dienai susipirkti visas geras ir lengvas dalis geram karboniniam rėmui :)) Bet iki ko veda dviratis iš popieriaus? Retorinis klausimas :)

ps. labai gražus custom Focus'as! :)

_________________
BESTTEAM ::: DVIRAČIŲ MĖGĖJŲ IR ENTUZIASTŲ KOMANDA IŠ KAUNO


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-08-17 22:48 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-12-21 11:01
Pranešimai: 601
Miestas: Kaunas, Kėdainiai
Vardas, Pavardė: Andrius
Mano nuomone, tarp svorio ir tvirtumo tiesioginės proporcijos kaip ir nėra. O va tarp svorio ir kainos, tai jau kitas reikalas...

_________________
Ratai: Merida Scultura FLX Team, Merida Carbon FLX Team


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-08-17 22:51 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-06-02 13:58
Pranešimai: 1246
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius Balčiūnas
Taip, tik dar yra toks faktorius, inercija :) susijęs su svoriu.

_________________
BESTTEAM ::: DVIRAČIŲ MĖGĖJŲ IR ENTUZIASTŲ KOMANDA IŠ KAUNO


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-08-17 22:52 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Na sitas dviratis ne is popieriaus :) ir anksciau lipdukus lupau ne del svorio, o del vaizdo :) . Pats plentinuku nelabai ka bandziau, tai ir palyginti sunku, bet kiek skaiciau apie si rema, tai kaip tik rasomi skundai del per didelio standumo/kietumo, nukencia komfortas. Kalbant apie ratus, tai sitie tvirtesni nei paprasti 32 stipinu. Kad ir MTB turimi 24 stipinu ratai kur kas standesni uz bandytus 32/36 stipinu standartinius ir nerodo polinkio kaip nors luzti. Aukstesnio lygio komponentai vis tik gaminami is geresniu lydiniu, optimaliau parenkama konstrukcija. Idomu butu pabandyti auksciausios komplektacijos plento dvirati, po patirties su MTB jau nebenustebciau jei be dar mazesnio svorio, tvirtumas butu zymiai didesnis.

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-08-17 23:02 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-08-02 16:32
Pranešimai: 2293
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius.S
Na gerai "užtiuninai" savą žaibą. Nepatinka tik rėmas, Focus liks Focus.
Nesijaudink, lai pliurpia. Pasivažinėt spėsi dar. Kartais atsiranda svarbesnių, sunkesnių gyvenimo etapų, kai dviratis lieka rinkti dulkes, o vorai tik džiaugiasi stipinų tankumu :) Yra tokių jaunimo, kurie su turistais taškosi į dieną po 50-100km kelis bent asmeniškai pažystu, jie turi 2Lt kišenėje, svajoja apie ratą tiesų ar naują vairo juostą...

Dėl svorio, vėl... Turi perki, neturi, vadinasi smarkiau mini ir viskas :D

O tolimesnes diskusijas apie svorius, pasispriešinimus, manau prateskime atitinkamose temose.

Sėkmės riedant Kęstai.

_________________
Dviračių meistras, reikia remonto, patarimo? PM arba 861178461


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-08-17 23:16 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-06-02 13:58
Pranešimai: 1246
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius Balčiūnas
Dėl visų tvirtumų patikimumų sutinku 101%. Aš apie, pasikartosiu, stabilumą. Posūkiuose, kelio nelygumams, šoniniam vėjui, slydimams ir visiems kitiems bajeriams :) Čia nebūtų kalba apie ekstremalias lenktynes, skaičiuojant sekundes.

_________________
BESTTEAM ::: DVIRAČIŲ MĖGĖJŲ IR ENTUZIASTŲ KOMANDA IŠ KAUNO


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-08-18 11:09 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Jau du metus važinėju su plentinuku, kuris sveria 7,6 kg - dar jokių stabilumo problemų nepastebėjau. Man (ir manau visiems kitiems) mažas dviračio svoris yra laabai didelis privalumas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 55 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 9 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai