Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-29 12:19

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2013-05-06 08:54 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
Labas rytas :)
kadangi šiemet suliaukiau didelės pagalbos iš Renatos organizuojant "Pajūrio džiaugsmus", tai turėjau laisvo laiko paruošti šį tą naujo šiems metams.
Šiemet Joninės kraustosi į Aukštadvarį ir ten tikrai yra džiaugsmų. Pasidomėjus pasirodė, kad visų sumanymų į vienus metus sutalpint niekaip neišeis, tad jau dabar galiu pasakyt, kad jei nenutiks nieko netikėto "Velnio džiaugsmai" bus bent trys. Šiemet organizuoju turizmą po tas nuostabias apylinkes, todėl ir data atitinkama. Kol sportininkai lies prakaitą varžybose mes turistausime po Aukštadvario kalvas ir pakalnes. Žygio vinis be abejo "Velnio duobė". Tikslesnį maršrutą sudarysiu kiek vėliau (planuojama žvalgyba nutaikius laisvą savaitgalį), atsižvelgdamas į dalyvių kiekį, norus ir organizacinius reikalus.

Bendra programa būtų tokia:
šeštadienį(06.22) išvykstame link numatytos susitikimo vietos (vilniečiai traukiniais iki Trakų, vėliau dviračiais, kaunas pasirinktinai - arba Pauliaus atrastu mtb maršrutu arba asfaltais ar kitokiais būdais), įsikuriame, apsitariame dėl rytojaus, galbūt susidėliojame kažkokias grupeles. Vakaras skirtas pabendravimui ir lengvam relax`ui
sekmadienis(06.23)turizmo džiaugsmai! išvykstam ankstėliau ir griebiam kiek kam kojos leidžia -diena skirta grožybių aplankymui, foto darymui ir t.t. Kažkur stojame papietaut, jei tik bus tokia galimybė. Grįžtam atgal į nakvynės vietą;
pirmadienis (06.24 - pakuojames daiktus, gesinam joninių laužus, !tvarkom aplinką! ir atsisveikinam su Velnio džiaugsmais - judam namo link;
Programa galbūt kažkiek koreguosis artėjant renginio datai, bet bendri rėmai turėtų likt kaip aprašyta.

Dėl nakvynės man norėtųsi turėt bazinę stovyklą kurioje būtų galima palikti nereikalingą turizmui mantą (palapines, miegmaišius ir t.t.) ir turistaut su lengvesniais dviračiais. Greičiausiai teks nuomotis sodybą/tartis su vietiniais (ieškočiau nedidukės su pieva, nakvynė būtų palapinėse, po stogu), todėl reikalingas kuo skubesnis potencialių dalyvių apsisprendimas dėl dalyvavimo. Datą žinot, ko maždaug tikėtis taip pat, tad pagalvokit apsitarkit ir rašot temoje keliese būsit jei norite prisijungti.
Registracija iki gegužės 27d. 08:00, vėliau norintiems prisijungti taikysiu kokias nors sankcijas :twisted: pvz.: laužo kurenimas, vakarienės darymas visiems turistams ir jų indų plovimas po vakarienės

Svarbu!Renginys per Jonines, bet labai norėčiau išvengti kai kurių negražių joninių tradicijų- vienas kitas alučio buteliukas vakaro nesugadins, bet girtuokliavimo matyti nenorėčiau. :smt006
info sau:
pablūdijimai pėsčiom per maxi šventimą http://www.endomondo.com/workouts/qXm8dTVck2M
su Tadu Šidiškiu eita: Aukštadvaris - Velnio duobė - Škilietai - Pamiškės piliakalnis - Mergiškių skroblyno rezervatas - Aukštadvaris

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-05-19 12:59 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
žvalgyba įvyko, ačiū Šarūnui už kompaniją ir Karoliui už smulkias instrukcijas ir pabraižymus ant žemėlapio :)
planai ryte kiek pasikoregavo, tad išvažiavome iš trakų ir iš ten ratais kvadratais į Aukštadvarį. Radom netikėto grožio, supratom, kad galima beveik išvengt asfalto ir jau maždaug yra planas.

Taigi.
Šeštadienis. Pajudam iš Vilniaus į Trakus (aš siūlau su traukiniu 10:31, bet čia kiekvieno pasirinkimo laisvė - galit mint nuo pat Vilniaus). Trakuose susitinkam ties aukštadvario g. žiedu ~11:15 ir minam link Aukštadvario. bus "mergaičių" grupė, kurios mins asfaltuEDIT: berods mergaičių grupės nebus - minsim visi draugiškai ir daug :twisted: , o tuo tarpu pagrindinė grupė nuo to asfalto nusukinės progai pasitaikius (progų nusimato daug: ornitologinis draustinis, viena hidroelektrinė, vienas pažymėtas ąžuolas(ir daug nepažymėtų), ežeras ant akmenų (vadinasi taip, šiaip ten graži pontoninė prieplauka) na ir labai smagūs žvyrkeliai. Dar bus dvaras, kurio per žvalgybą jau nespėjom aplankyt. Užgriebsim Velnio duobę, bet tas apylinkes paliksim sekmadieniui. Kilometražas asfaltu ~45km, kitiem ~80 ir daugiau
nakvynė Karolio sodyboje, ties aukštadvariu. Nakvynė pievoje, palapinėse.
Sekmadienis. Išsimiegam ir pajudam atgal prie velnio duobės. Ten miškeliais ieškom smagių takelių bei mistinės tušonkių komandos surastos karinės bazės. Programoje merkeliškių (?) piliaklalnis, ir skroblų rezervatas (jei pavyks tuos medžius atpažint :oops: ). Grįžtant į sodybos vietą aplankysim dar vieną piliakalnį ir hidroelektrinę. Bandysim ieškot takelio per miškus :twisted:
toliau pagal norus ir orus - arba grįžtam namo (rekomenduoju traukiniu iš Klepočių) pakeliui aplankant numeronių akmenį arba liekam dar vienai nakvynei ir grįžtam pirmadienį.

Dalyvavimas* tik suderinus su manim ar suKaroliu ;)
*jei nakvojate su visais palapinėje. Jei nakvosite kažkur kitur galite drąsiai jungtis ir neispėję

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Paskutinį kartą redagavo Tautis 2013-05-20 18:11. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-05-20 08:16 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-09-16 11:51
Pranešimai: 28
Miestas: Kaunas
Skype: chocolove17
Vardas, Pavardė: Vytautė
Ar bus keliaujančių iš Kauno? :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-06-08 01:26 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-31 00:18
Pranešimai: 3731
Miestas: Kaunas
Norėtųsi suorganizuoti kėlimą per marias ties Piliuona į Anglininkus ar pan. Tokiu atveju ženkliai trumpėja atstumas nuo Kauno (net iki 60km), be to man asmeniškai patampa daug mielesnis. Ar būtų norinčių keltis?

Labai jau tylu. Verkia, kad mažai organizuojama, o kai organizuojama - tyli. Tai gal jau pradėkit registruotis :)?

_________________
hydraepic.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-06-09 02:40 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
registruotis jau per vėlu (t.y. nakvyne rūpintis teks patiems), bet prisijungt bendram pasivažinėjimui- visada prašom :)
didesnioji grupė (Šarūnas, TautvydasB, aš, Karolis(?) bei dar pora neapsisprendusių) startuoja iš Trakų, o Marius su Renata startuoja nuo Aukštadvario. Iš Kauno žadėjo būt AudriusU ir cerberis, jie kaip suprantu atvyksta su automobiliu, kur susitinkam dar pasiderinsim. Ai dar lyg ir Evaldas mąsto jungtis ar ne :)
O kad tylu, tai nenuostabu - ilgėjam savaitgaliui ir dar Joninėm žmonės visada planų turi ir dažnai tai būna duoklės "nedviratiniam gyvenimo būdui" atidavimas :) Kiekvienam savo ir viskas čia gerai. Pauliau, jei sugalvosi jungtis - brūkštelk pm.

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-06-09 10:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-09-03 10:56
Pranešimai: 35
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Mantas Audickas
Aha.. kol kas Karolis dar nieko neatrašė man, bet jungsiuosi bet kuriuo atveju :)
Manau palapinę rasiu kur pasistatyt :D
Jei kas norit, galiu iki Aukštadvario paimti su dviračiais ant stogo. Turbūt važiuočiau ir su dviračiu iš Kauno, bet palapinės nepavešiu tad kaip ir atkrenta.

_________________
Jeigu žengei žingsnį atgal, tebūnie jis skirtas įsibėgėti!


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-06-10 19:37 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-09-16 11:51
Pranešimai: 28
Miestas: Kaunas
Skype: chocolove17
Vardas, Pavardė: Vytautė
nebus mergaičių grupės :cry:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-06-11 10:06 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
tai kad iš mergaičių tik Renata bus (o jos grupėje ir ne kiekvienas vyrukas ištveria :lol: ) tai todėl ir atsisakiau minties mergaičių grupę formuot. Jei susidarytų norinčių grupelė galėtume kažką pamąstyt - viskas priklauso tik nuo jūsų pačių aktyvumo ;)

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-06-11 12:33 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-09-16 11:51
Pranešimai: 28
Miestas: Kaunas
Skype: chocolove17
Vardas, Pavardė: Vytautė
Kad aš taip ir nesupratau, kada čia reikėjo registruotis, kad jau rašo, kad vietų nebėra, o forume niekas nieko nerašė :) tik vakar perskaičiau, kad pirma žinutė atnaujinta...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-06-11 13:11 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
Pirma žinutė parašyta gegužės 06d, joje visa pagrindinė informacija ir tos žinutės tikrai neredagavau :) kadangi nebuvo daug besidominčių tai nuspręsta sodybos nuomavimais neužsiimt ir pasinaudot forumiečio svetingumu iš čia ir nakvynės vietų ribojimas. Jungtis į žygį niekas netrukdo, netgi priešingai - jei tik yra noro būtinai prisijunkite pasivažinėjimui. Aplink Aukštadvarį tikrai daug kaimo turizmo sodybų ir manau vis dar yra šansų rasti jose vietos palapinėms. O jei susidarytų kompanija didesnė galima bandyt ir užsiimt kokią poilsiavietę prie ežero - viskas jūsų rankose.

p.s. Mantas (cerberis) tikrai važiuoja iš kauno ir pasiryžęs palapinę statytis nors ir laukuose -prašau ir transportas ir kompanija. Vytaute, kur problema? :)

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-06-11 15:50 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-09-16 11:51
Pranešimai: 28
Miestas: Kaunas
Skype: chocolove17
Vardas, Pavardė: Vytautė
Atsiprašau, kažkaip atsivėrusi temą perskaitydavau tik antrą žinutę, vietoj pirmos :D Todėl ir susipainiojau dėl tų registracijų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-06-12 12:45 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-01-12 12:27
Pranešimai: 105
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Karolis
Jungtis galite drąsiai, vietos pievoje manau užteks, tik prieš tai parašykite man PM! :wink:

_________________
Visur keliauju su Kellys Neos '09


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-06-18 08:50 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
Sveiki,
Velnio džiaugsmai jau šį savaitgalį! Greitai tas laikas prabėgo ar ne? ;) Ta proga šiek tiek info (niekas esmingai nesikeičiai)

*visus pagrindinius, važinėjimui nereikalingus (palapinės, miegmaišiai, drabužiai vakarojimui gamtoje, avalynė persiauti (jei tik reik),valgymo įrankiai, priemonės nuo uodų, spingsulė pasišviest, pliušinis meškiukas ramiam miegui ir dar ko tik manote kad prireiks) nuveš su auto į nakvynės vietą. Daiktus susipakuoti ir būt pasiruošus atiduot penktadienio vakare. Kas ir kur paims dar patikslinsiu (greičiausiai Marius, kurio čia nėra);

*Vilniečiai šeštadienį renkamės Vilniaus traukinių stotyje 10:20 (sustitinkam laukimo salėje(nuo centro žiūrint priestatas dešinėje)). Galiu nupirkt visiem bilietus, tik parašykit pm, kam tai aktualu (bilietas 5,80+3ltuž dviratį). Trakuose susitinkam ties žiedu ~11:15 ir judam link Aukštadvario.

*ką imt šeštadieniui? maisto visai dienai (pakeliui gal rasim kokią kaimo krautuvę, o gal ir nedirbs, tad geriau apsidraust. didesnė parduotuvė bus tik vakare, aukštadvaryje), atsigert. Jei oras bus tinkamas - stosim pasipliuškent ežerėlyje (ten pat ir pavalgysim). Na ir standartinis pack`as - rem komplektas, 6kampių rinkinys. Šviesų nereik - bet mirksiuką gale dėl visa ko turėkit.

*vakaro programa. Ar yra kas norėtų apsiimt mėsos kepimais? Jei tokių neatsiras, tai vakariene kiekvienas rūpinasi asmeniškai :) Karolis gal patikslins ar bus laužas, kuriame būtų galima šilto maisto pasidaryt.

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-06-18 09:26 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-05-23 23:03
Pranešimai: 441
Miestas: Vilnius
Tautis mano numerį turi. Aš važiuosiu su automobiliu iki nakvynės vietos. Išvažiuosiu šeštadienį iš Vilniaus po varžybų (į pavakarę). Jei pas Marių (manes čia nėra) daiktai netilps, galiu paimti ir aš. Pasiimsiu mažą šašlikinę. Taip pat pas mane bus vietos 4 žmonėm ir 2 dviračiams. Tik gali būti, jog važiuojant namo (po džiaugsmų) viena vieta gali sumažėti (tiek žmogui, tiek dviračiui). Jei kam aktualus šis klausimas, duokit žinią Taučiui, jis duos mano kontaktus.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-06-18 09:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-09-03 10:56
Pranešimai: 35
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Mantas Audickas
Jei yra važiuojančių iš Kauno, gali prisijungti, visos 4 vietos laisvos.
Tik reiktų pasirūpint laikikliais ant stogo skersinių.
Važiuosiu anskti ryte į nakvynės vietą ir po to minsiu į Trakus į susitikimo vietą.
Jei reikią ką paimt, rašykit PM.

_________________
Jeigu žengei žingsnį atgal, tebūnie jis skirtas įsibėgėti!


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 24 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai