Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-29 00:38

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 16 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Konanas barbaras
StandartinėParašytas: 2013-07-14 23:21 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Kaip minėjau ankstesnėje savo temoje apie 29erį, Scott'o rėmą pakeitė Cannondale'as. Komponentai buvo ant jo sudėti tie, kurie buvo skirti Scott'ui, teko tik šiek tiek kanondeilinių geležų parsisiųsti iš Bike24 (gerai, kad jie tai siunčia į LT), kad suvienodinti dviračio komponentus.
Nors daug kas šį 29erį jau matė ir bandė, bet buvo prašymų pristatyti, tai prašom:

Paveikslėlis
Paveikslėlis

Komplektacija:
Rėmas - Cannondale F29 29er
Šakė - Lefty PBR (90mm eiga)
Vairas - Cannondale C2 flat bar, 10 degree bend
Vairo iškyša - Cannondale C3, 1,5"
Balno iškyša - Cannondale C2, 27,2mm
Stabdžiai - Formula RX su 180/160mm rotoriais
Švaistikliai - Rotor 3D+ XC2 su ovalinėmis Rotor Q-rings žvaigždėmis (kombinacija 38-25)
Myniklio velenas - Rotor BSA30
Perjungėjai - SRAM XO 2x10 gripshift'ai
Priekinis simplexas - SRAM XO 2x10
Galinis simplexas - SRAM XO medium cage 10 speed
Grandinė - SRAM PC1051
Kasetė - SRAM PG1050 (12-36)
Ratai - ZTR Arch 29er su Novatec galine ir Lefty priekine stebulėmis, DT Swiss 2.0/1.8 Competition stipinais ir DT ProLock galvutėmis
Padangos - Specialized Fast Track S-Works 29x2.0"
Kameros - Schwalbe Extralight SV19A
Pedalai - Ritchey Pro
Trosai ir šarvai - Jagwire Ripcord L3

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Dviračio svoris gavosi 10,5 kg. Tai tiek :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2013-07-14 23:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2013-04-08 12:58
Pranešimai: 88
Miestas: Siauliai
Vardas, Pavardė: Saimonas M.
Grazus dviratukas ;) noreciau pabandyt lefty... kazkaip tikejausi mazesnio svorio :o


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Konanas barbaras
StandartinėParašytas: 2013-07-15 08:25 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-05-24 20:27
Pranešimai: 504
Vardas, Pavardė: irmantas
o kiek Dariau jis kainuotu?

_________________
Velomanai


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Konanas barbaras
StandartinėParašytas: 2013-07-15 08:32 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Saimonai, rašinėji bele tik rašinėti :) . Tikėjaisi mažesnio svorio iš nekarboninio dviračio? kiek esi 29er'ių ar 26tukų lengvesnių čiupinėjęs?
Na bet aš irgi tikėjausi, kad pvz ratai labiau derės :roll: , aišku, tinka ir šitie bet visuomet norisi geriau (man savo dviračiams ratus irgi sunkiai sekas priderinti)
Kaip gripshift'ai Dariau? Kai dvi žvaigždės priekyje, tikriausiai lengviau pataikyti priekinio padėtį.
Spėju Dariau už 12 000 Lt parduotum, ar dar nelabai, pirma reik padėvėti kažkiek :)
P.S. o kokį rėmo dydį pasirinkai?

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Konanas barbaras
StandartinėParašytas: 2013-07-15 09:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2013-04-08 12:58
Pranešimai: 88
Miestas: Siauliai
Vardas, Pavardė: Saimonas M.
Kestai :DD mano 26 lengvesnis... :DD O siaip tikrai esu vaziaves lengvesniu 29 ir ciupinejas esu


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Konanas barbaras
StandartinėParašytas: 2013-07-15 09:29 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-08 10:52
Pranešimai: 1838
Miestas: Kaunas
Skype: i-x-sania-x
Vardas, Pavardė: Aleksandras V.
Su 26" ratais ir tik 100g lengvesnis, radai kuo pasigirt :D

Gražus dviratukas, Dariau, kaip visada - gerai spalvos dera :) Ir pagal mane, ratai čia irgi gerai įsipaišo, nes yra tiek raudonų, tiek baltų elementų ant pačio dviračio.
Per mtb24 su juo buvai? Kažkaip tada tepastebėjau priekines žvaigždęs, į dviratį net dėmesio neatkreipiau :oops: Ar realiai jaučiasi skirtumas tarp lefty ir dvikojės šakės? :)

_________________
2008: 500km / 2009: 1600km / 2010: 5450km / 2011: 10 004km / 2012: 4000km / 2013: ~500km :( / 2014: ~2000km / 2015: ~2000km / 2016-2018: nesuskaičiuojamai mažai / 2019: Kraunama... :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Konanas barbaras
StandartinėParašytas: 2013-07-15 10:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2013-04-08 12:58
Pranešimai: 88
Miestas: Siauliai
Vardas, Pavardė: Saimonas M.
Tai jis klause as atsakiau... :D


Paskutinį kartą redagavo Kestis 2013-07-15 10:06. Iš viso redaguota 1 kartą.
ištrinta citata


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Konanas barbaras
StandartinėParašytas: 2013-07-15 10:18 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Sashiukas rašė:
Per mtb24 su juo buvai? Kažkaip tada tepastebėjau priekines žvaigždęs, į dviratį net dėmesio neatkreipiau :oops:

Per MTB 24H su juo buvau. Aplamai šiame dviratyje aš labiausiai patenkintas ovalinėmis žvaigždėmis - gaunasi labai lygus ir vienodas mynimas.
Sashiukas rašė:
Ar realiai jaučiasi skirtumas tarp lefty ir dvikojės šakės? :)

Gal kažkiek. Įtakos važiavimui neturi, veikia puikiai (tik reikėjo pažaisti su slėgiu)
Kestis rašė:
Na bet aš irgi tikėjausi, kad pvz ratai labiau derės :roll: , aišku, tinka ir šitie bet visuomet norisi geriau (man savo dviračiams ratus irgi sunkiai sekas priderinti)

Šiuo metu dėjau tai, kas buvo paruošta Scott'ui. Man irgi buvo keista dėti baltus ratus ant juodo dviračio, ber realiai visai tiko.
Kestis rašė:
Kaip gripshift'ai Dariau? Kai dvi žvaigždės priekyje, tikriausiai lengviau pataikyti priekinio padėtį.

Kairys gripshiftas turi tik 2 padėtis (taikyti nereikia). Šiaip dėl gripshiftų mano nuomonė dviprasmiška: pliusas - galima užtraukti arba atleisti per daug pavarų, minusas - gali perjungti pavarą iš netyčių (tai ypač nepageidautina priekiniam simplexui - o vieną kartą man jau taip buvo).
Kestis rašė:
o kokį rėmo dydį pasirinkai?

Dydis M (TT maždaug 590mm)

P. S. Egzperte saimonai, pirmoje eilėje išsisaiškink esminius skirtumus tarp 26 ir 29, o tada komentuok. O dabar prašau neteršti mano temos. Ačiū


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Konanas barbaras
StandartinėParašytas: 2013-07-15 18:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-10-31 23:29
Pranešimai: 176
Miestas: Šiauliai
Vardas, Pavardė: Gintautas
Būtų nuodėmė tokio dviračio nepristatyti liaudžiai.

Kaip ir daugelis Dariaus pristatytų dviratukų, ne išimtis ir šis, preciziškai, bei skoningai surinktas, komponentų vientisumas, spalvų suderinamumas, egzotinės dalys (asmeniškai man Rotor 3D+ XC2, Lefty PBR), pasakų pasaka.

Gal nemandagiai užklausiu, kur sužvejojami tokie rėmai (turint omeny padorią jų kainą), ebay.de, ebay.co.uk, ar net iš už Atlanto? Iš kur ir kaip įsigytas šis rėmas? :oops:

Dėkingas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Konanas barbaras
StandartinėParašytas: 2013-07-15 19:14 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-05-23 23:03
Pranešimai: 441
Miestas: Vilnius
Dariau man labai įdomu išgirsti kokius pokyčius pajautei tarp Lefty ir pvz lapės? Gali man į pm atrašyti.
p.s. o kodėl Molėtuose buvo įdarbintas Trek'as o ne Konanas barbaras???


Paskutinį kartą redagavo myciokas 2013-07-15 22:41. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Konanas barbaras
StandartinėParašytas: 2013-07-15 21:50 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-12-21 11:01
Pranešimai: 601
Miestas: Kaunas, Kėdainiai
Vardas, Pavardė: Andrius
"Lygiose" Molėtų pievose ir aš pagalvojau kad visai neblogai būtų fullas... Manau dėl to ir buvo naudojamas Trekas :roll:

_________________
Ratai: Merida Scultura FLX Team, Merida Carbon FLX Team


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Konanas barbaras
StandartinėParašytas: 2013-07-16 12:06 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2009-02-25 10:00
Pranešimai: 212
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Andrejus
Dariau, kokie ispudziai nuo ovalines zvaigzdes ant MTB, jauti kokius +/- ?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Konanas barbaras
StandartinėParašytas: 2013-07-16 12:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-05-10 23:38
Pranešimai: 1180
Įsiterpsiu į Dariaus temą.

Važinėjau metus ovalinėm. Jaučiasi skirtumas - lengviau tolygiai minti. Pagelbsti kylant į smėlėtą kalną ir pan. Ypač skirtumas pasijaučia persėdus ant dviračio su apvaliom žvaigždėm. Pavažinėjus mėnesį vien su mtb su ovalinėm, po to reikėdavo pusvalandžio ant plentinio su įprastom žvaigždėm, kad galėčiau minti tolygiai. Dabar grįžau prie apvalių žvaigdžių. Apsipratau ir netrūksta ovalinių. Bent jau ne tiek, kad pateisintų išlaidas visiems dviračiams.

Minusas - prasčiau dirba priekinis permetėjas, lengviau pamest grandinę.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Konanas barbaras
StandartinėParašytas: 2013-07-17 23:29 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
G1nt45 rašė:
Gal nemandagiai užklausiu, kur sužvejojami tokie rėmai (turint omeny padorią jų kainą), ebay.de, ebay.co.uk, ar net iš už Atlanto? Iš kur ir kaip įsigytas šis rėmas?

Dažniausiai ebay (nors tai yra ilgas ir nuobodus žaidimas - kiek vien plentinių rėmų pralošiau šiemet). Pats geriausias variantas yra ebay.de (iš ten esu gavęs nemažai rimtų rėmų, tame tarpe ir mano Trekas), tačiau Konanas yra iš už Atlanto (ten kur labiau į šiaurę :D )
myciokas rašė:
Dariau man labai įdomu išgirsti kokius pokyčius pajautei tarp Lefty ir pvz lapės?

Išvažiavus pirmą kartą, lefty man pasirodė, kaip kuolas :roll: (pripūčiau pagal instrukciją). Po to sekė žaidimas su slėgiu, sag'u ir rebound'u, kol radau tinkamą (realiai jis gavosi 2 bar žemesnis, nei rekomenduojamas ir labiau prisuktas rebound'as). Šios lefty yra nelabai didelė eiga (90mm), nors realiai pas mane ji veikia apie 70mm (matosi pagal guminį žiedą). Nežinau ar taip tikrai yra, bet man atrodo, kad kuo daugiau ją suspaudi, tuo ji darosi kietesnė - drasiau jaučiuosi nuoalnėse, kur paprasta šakė gali susitumti iki galo (su Lefty tokios problemos nėra), o mažus nelygumus labai tolygiai sugeria. Kažkokia ji man visai kitokia, nei lapė - tokia "standesnė" ir nesiūbuojanti be reikalo.
myciokas rašė:
... o kodėl Molėtuose buvo įdarbintas Trek'as o ne Konanas barbaras???

Į Molėtus aš visada imu full'ą. Į Ignaliną važiuos Konanas barbaras :wink:
ajh rašė:
Dariau, kokie ispudziai nuo ovalines zvaigzdes ant MTB, jauti kokius +/- ?

Paantrinsiu Mantui - labai tolygus mynimas gaunasi. Sekantį kartą, kai susitiksim, tiesiog duosiu pabandyti - bus aiškiau, ką turim omeny. Šis lygus mynimas duoda tik pliusus (tiesiojoje, įkalnėse). Minusas - labai didelė kaina (net ir atskirų žvaigždžių). Šiaip Rotor gamina ovalines žvaigždes, skirtas SRAM crankams - šitaip būtų kažkiek pigiau įsidėti ovalus. Tikrai rekomenduoju ant 29erio užsidėti ovalus :wink: Su priekiniu perjungėju dar kolkas problemų neturėjau.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Konanas barbaras
StandartinėParašytas: 2013-07-18 00:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-05-10 23:38
Pranešimai: 1180
Rotor taip pat gamina ir 3x bei 2x komplektus 64/104 BCD švaistikliams. Su priekiniu permetėju problemų iš pradžių nėra. Tačiau dėvintis žvaigždėms jų buvo vis dažniau. Pvz. metant ant didelės žvaigždės permesdavo į išorę, nors sureguliavimas buvo geras. Kartais per šaknis leidžiantis nusikratydavo. Šito dėka Vilniaus maratone vietoj finišo sprinto krapščiaus grandinę. Dar šlykštu, kad žvaigždės siauroje dalyje grandinė gali iškristi iš permetėjo. Tuomet grandinės uždėjimas gerokai užtrunka.

Aišku žvaigždės jau buvo pravažiavusios ~ 3000km. Bet kai tokia kaina - nesinori keisti porą kartų per sezoną ir mokėt po 600lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 16 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai